Povezane vesti

Prešao 1.200 km bežeći od rata! Oglasila se majka dečaka (11) koji je bez pratnje stigao Slovačku - evo zašto je bio sam

Prešao 1.200 km bežeći od rata! Oglasila se majka dečaka (11) koji je bez pratnje stigao Slovačku - evo zašto je bio sam

Mondo 08.03.2022
Mališan je došao u Slovačku preko granice stigao bez ikakve pratnje. Mališan je došao u Slovačku preko granice stigao bez ikakve pratnje. Slovačka policija objavila je na svom Fejsbuku priču o 11-godišnjaku iz Zaporožja, koji je, u begu od rata… »
Oglasila se mama dečaka (11) koji je sam pobegao iz Ukrajine: "Nisam mogla da ostavim svoju majku, zahvalna sam što ste…

Oglasila se mama dečaka (11) koji je sam pobegao iz Ukrajine: "Nisam mogla da ostavim svoju majku, zahvalna sam što ste…

Blic 08.03.2022
Majka 11-godišnjaka koji je sam prešao granicu sa Slovačkom ispričala je zašto je dečak sam prešao gotovo 1.000 kilometara. Podsetimo, slike dečaka objavila je slovačka granična policija pre par dana. Dečak je u zemlju ušao sa plastičnom… »
„Hvala što ste spasili život mom sinu“: Majka dečaka koji je sam prešao granicu

„Hvala što ste spasili život mom sinu“: Majka dečaka koji je sam prešao granicu

Nova 08.03.2022
Majka dečaka (11) iz Ukrajine koji je putovao skoro 1.127 kilometara do Slovačke samo sa plastičnom kesom, pasošem i telefonskim brojem ispisanim na ruci, govorila je o olakšanju koje je osetila zbog bezbednog bekstva svog sina od ruskih bombi… »

Vesti dana »