Povezane vesti

FSS zakazao sednicu Izvršnog odbora o saopštenjima i „napadima na Savez"

FSS zakazao sednicu Izvršnog odbora o saopštenjima i „napadima na Savez"

Sportski žurnal 08.03.2022
Sednica Izvršnog odbora Fudbalskog saveza Srbije (FSS) održaće se u utorak, 15. marta, u prostorijama SC FSS u Staroj Pazovi. „Neprimerena saopštenja i neosnovani napadi u javnosti usmereni ka selektoru A tima Draganu Stojkoviću, Sudijskoj komisiji… »
Piksi tuži Zvezdana Terzića zbog saopštenja! Oglasio se selektor Srbije: Šokiran sam optužbama, nije prvi put

Piksi tuži Zvezdana Terzića zbog saopštenja! Oglasio se selektor Srbije: Šokiran sam optužbama, nije prvi put

Mondo 08.03.2022
Dragan Stojković Piki odlučio je da tuži Zvezdana Terzića. Dragan Stojković Piki odlučio je da tuži Zvezdana Terzića. Prethodnih nekoliko dana bilo je vrlo burno u srpskom fudbalu. Crvena zvezda je oštro reagovala zbog penala kojim je Partizan… »
Dragan Stojković sprema tužbu protiv Zvezdana Terzića

Dragan Stojković sprema tužbu protiv Zvezdana Terzića

Sport klub 08.03.2022
Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Dragan Stojković oglasio se u utorak povodom saopštenja u kojima je spominjano njegovo ime nakon VAR penala na utakmici Superlige između Spartaka iz Subotice i Partizana. U tri saopštenja koja je medijima od… »
Piksi reagovao na terzićeve napade: ‘Spremam tužbu protiv Zvezdana! Šokiran sam!’ (foto)

Piksi reagovao na terzićeve napade: ‘Spremam tužbu protiv Zvezdana! Šokiran sam!’ (foto)

Hot sport 08.03.2022
‘Nadao sam se mirnom periodu, ali nažalost moram da se bavim ovakvim stvarima!’ Po završetku utakmice između Spartaka i Partizana u okviru aktuelnog kola Superlige Srbije, stiglo je saopštenje sa stadiona ‘Rajko Mitić‘. Partizan je slavio… »
Stojković: Zvezdana Terzića čekam na sudu

Stojković: Zvezdana Terzića čekam na sudu

Sportski žurnal 08.03.2022
Selektor Srbije angažovao advokate da pripreme privatnu tužbu protiv generalnog direktora Crvene zvezde. Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Dragan Stojković oglasio se povodom saopštenja u kojima je spominjano njegovo ime nakon VAR penala na… »
Piksi Terziću: Vidimo se na sudu, šokiran sam gnusnim lažima o sebi

Piksi Terziću: Vidimo se na sudu, šokiran sam gnusnim lažima o sebi

Nova 08.03.2022
Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Dragan Stojković oglasio se danas povodom saopštenja u kojima je spominjano njegovo ime nakon VAR penala na utakmici Superlige između Spartaka iz Subotice i Partizana. Dugo je ćutao Stojković, sada se oglasio… »
Selektor Stojković sprema privatnu tužbu protiv Zvezdana Terzića

Selektor Stojković sprema privatnu tužbu protiv Zvezdana Terzića

N1 Info 08.03.2022
Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Dragan Stojković oglasio se u utorak povodom saopštenja u kojima je spominjano njegovo ime nakon VAR penala na utakmici Superlige između Spartaka iz Subotice i Partizana. U tri saopštenja koja je medijima od… »
FSS odgovorio Terziću i Zvezdi, a da ih nije ni spomenuo: Biće odlučne reakcije

FSS odgovorio Terziću i Zvezdi, a da ih nije ni spomenuo: Biće odlučne reakcije

Nova 08.03.2022
Fudbalski savez Srbije oglasio se povodom saopštenja Crvene zvezde u kojima je napadan Dragan Stojković Piksi. Saopštenje prenosimo u celosti. „Sednica Izvršnog odbora Fudbalskog saveza Srbije održaće se u utorak, 15. marta, u SC FSS u Staroj… »
Oglasio se FSS! Već zakazana hitna sednica: Četiri saopštenja za vikend, pa reakcija iz Stare Pazove

Oglasio se FSS! Već zakazana hitna sednica: Četiri saopštenja za vikend, pa reakcija iz Stare Pazove

Mondo 08.03.2022
Fudbalski savez Srbij zakzao hitnu sednicu povodom aktuelnih dešavanja. Fudbalski savez Srbij zakzao hitnu sednicu povodom aktuelnih dešavanja. Nakon burnih događaja prethodnog vikenda u Superligi, i čak četiri saopštenja, oglasio se Fudbalski savez… »
Zvezdi sada ni VAR ne valja: Čelnici aktuelnog prvaka ponovo sude o regularnosti i poštenju u domaćem prvenstvu

Zvezdi sada ni VAR ne valja: Čelnici aktuelnog prvaka ponovo sude o regularnosti i poštenju u domaćem prvenstvu

Večernje novosti 08.03.2022
FOTO: FSS Partizan je pobedio u Subotici 1:0 golom Natha sa bele tačke u 85. minutu pošto je Srđan Jovanović iz VAR sobe pozvao kolegu Lukića da još jednom u usporenom snimku vidi faul nad Nemanjom Jovićem u šesnaestercu domaćina. Konačna… »

Vesti dana »