Povezane vesti

(Video) "možda bi lukas pobedio da je prao noge": Biljana Srbljanović o Beoviziji koja je uzdrmala Srbiju: "On je kao neki…

(Video) "možda bi lukas pobedio da je prao noge": Biljana Srbljanović o Beoviziji koja je uzdrmala Srbiju: "On je kao neki…

Blic 08.03.2022
Biljana Srbljanović, dramaturškinja i profesorka na FDU govorila je o festivalu "Pesma za Evroviziju '22" na kojem je izabran ovogodišnji predstavnik Srbije na Evroviziji. Ona je tom prilikom prokomentarisala, između ostalog, izjavu folk pevača Ace… »
Najbolje bi bilo da sam mu ja prala noge: Konstrakta odgovorila Lukasu

Najbolje bi bilo da sam mu ja prala noge: Konstrakta odgovorila Lukasu

Nova 08.03.2022
Folker Aca Lukas koji je u finalu zauzeo peto mesto, nije krio svoje nezadovoljstvo što nije pobedio, te je čak i naveo da mu se ne dopada Konstraktina pesma, ali je dao i malicioznu izjavu u kojoj je rekao - "Možda bih i ja pobedio da sam prao noge na… »
"Najbolje bi bilo da sam ja lukasu prala noge": Konstrakta odgovorila na prozivke folkera, pomenula i Saru Jo

"Najbolje bi bilo da sam ja lukasu prala noge": Konstrakta odgovorila na prozivke folkera, pomenula i Saru Jo

Večernje novosti 08.03.2022
Foto: Novosti/RTS printskrin Konstrakta je istakla da su joj ovakvi komentari zabavni. - To mi je bilo zabavno, mislim da bi bilo još bolje da sam mu ja prala noge u lavoru. Takođe bih rekla da nisam sigurna da je to Lukas izjavio, znamo kako… »
"Najbolje bi bilo da sam Ja lukasu prala noge u lavoru": Konstrakta odgovorila folkeru na prozivke, pa pomenula Saru Jo: "Ne…

"Najbolje bi bilo da sam Ja lukasu prala noge u lavoru": Konstrakta odgovorila folkeru na prozivke, pa pomenula Saru Jo: "Ne…

Blic 08.03.2022
Ana Đurić poznatija kao Konstrakta odnela je pobedu u finalu takmičenja "Pesma za Evroviziju" i sa numerom "In Corpore Sano" će nas predstavljati na "Evrosongu" u Torinu. Konstrakta je sve oduševila specifičnim performansom, snažnim tekstom i… »

Vesti dana »