Povezane vesti

Ohi: Izbacili su Dortmund, znam da smo igrali s njima 1991.

Ohi: Izbacili su Dortmund, znam da smo igrali s njima 1991.

Sport klub 08.03.2022
Napadač Crvene zvezde Ohi Omojuanfo veruje u pozitivan rezultat u Glazgovu, u duelu sa Rendžersima u prvom meču osmine finala Lige Evrope. „Svesni smo važnosti meča u četvrtak, ali to je samo prvo poluvreme. Gostujemo sjajnoj ekipi, koja je sa… »
Ohi pričao o Rendžersu i zašto od starta daje golove u Zvezdi

Ohi pričao o Rendžersu i zašto od starta daje golove u Zvezdi

Nova 08.03.2022
Napadač Crvene zvezde Ohi Omoižuanfo kaže da su crveno-beli svesni koliko je okršaj sa Rendžersom važan. Zvezda u četvrtak igra protiv tima iz Glazgova prvi meč osmine finala Lige Evrope, od 21 sat. „Svesni smo važnosti meča u četvrtak, ali… »
Ohi baš motivisan pred rendžers: "Objasnili su mi saigrači zašto je navijačima posebno važan ovaj duel"

Ohi baš motivisan pred rendžers: "Objasnili su mi saigrači zašto je navijačima posebno važan ovaj duel"

Večernje novosti 08.03.2022
M. Vukadinović Novajlija koji je stigao iz Moldea je analizirao narednog rivala. - Svesni smo važnosti meča u četvrtak, ali to je samo prvo poluvreme. Gostujemo sjajnoj ekipi, koja je sa razlogom najtrofejniji klub u Škotskoj i aktuelni prvak. Na sve… »
Ohi: Uputili su me saigrači da smo sa Rendžersom igrali i 1991. godine, kad smo postali evropski i svetski prvaci

Ohi: Uputili su me saigrači da smo sa Rendžersom igrali i 1991. godine, kad smo postali evropski i svetski prvaci

Sportski žurnal 08.03.2022
Cilj u Glazgovu je da ostvarimo što bolji rezultat pred revanš u Beogradu i verujem da ćemo uspeti u tome, rekao je fudbaler Crvene zvezde Ohi Omodžuanfo. Crvena zvezda u četvrtak od 21 sat gostuju Rendžersu u Glazgovu u osmini finala Lige Evrope… »

Vesti dana »