Povezane vesti

Skandal se nastavlja: RTS tuži Acu Lukasa za laži i uvrede

Skandal se nastavlja: RTS tuži Acu Lukasa za laži i uvrede

Nova 08.03.2022
Kako redakcija "Nova.rs" ekskluzivno saznaje, Radio Televizija Srbije (RTS) podneće tužbu protv folkera Ace Lukasa zbog brojnih laži i uvreda koje je javno izneo na račin RTS-a i glavne urednice zabavnog programa Olivere Kovačević. Naime, pevač je… »
"RTS i ja ćemo tužiti Lukasa": Olivera Kovačević odgovorila na folkerove optužbe da su pokrali glasove na Beoviziji

"RTS i ja ćemo tužiti Lukasa": Olivera Kovačević odgovorila na folkerove optužbe da su pokrali glasove na Beoviziji

Blic 08.03.2022
Nakon što je pevač Aca Lukas saopštio da će tužiti urednicu zabavnog programa RTS Oliveru Kovačević zbog krađe glasova i trgovine uticajem, ona se sada oglasila tim povodom. - RTS i ja ćemo tužiti Lukasa. Na ovaj način ćemo mu omogućiti da na… »
Pršte tužbe! Olivera Kovačević odgovorila na Lukasove optužbe da je RTS pokrao glasove i da su ona i Bujošević trgovali…

Pršte tužbe! Olivera Kovačević odgovorila na Lukasove optužbe da je RTS pokrao glasove i da su ona i Bujošević trgovali…

Kurir 08.03.2022
Nakon što je pevač Aca Lukas saopštio da će tužiti urednicu zabavnog programa RTS Oliveru Kovačević, kao i generalnog direktora javnog servisa Dragana Bujoševića zbog krađe glasova i trgovine uticajem, oglasila se Olivera za Kurir. Naime, Lukas… »
SVE IZLAZI NA VIDELO: Konstrakta od NAJBOLJE DRUGARICE iz žirija dobila dvanest poena!

SVE IZLAZI NA VIDELO: Konstrakta od NAJBOLJE DRUGARICE iz žirija dobila dvanest poena!

Svet & Skandal 08.03.2022
Ana Đurić poznatija kao Konstrakta, dobila je dvanest poena od svoje najbolje drugarice TV voditeljke Une Senić koja je bila u žiriju izbora za pesmu Evrovizije. PRINTSCREEN/INSTAGRAM Danima se nagađalo ko je žiri koji će glasati na ovom… »

Vesti dana »