Povezane vesti
Đurović: Potrebno pravno zaštititi sve koji su iz Ukrajine došli u Srbiju
RTS 08.03.2022
Prema podacima UN, Ukrajinu je za 10 dana napustilo 1.700.000 ljudi. Do sredine marta taj broj mogao bi da dostigne i četiri miliona. Stižu upozorenja na mogućnost teških humanitarnih posledica. Put izbeglica iz Ukrajine vodi ka Poljskoj, Moldaviji… »
Saznajemo: Kroz Srbiju prošlo 5.000 ukrajinskih izbeglica, 1.000 ih ostalo
Nova 08.03.2022
Kroz Srbiju je od početka ukrajinske krize prošlo 5.000 ukrajinskih državljana i izbeglica sa te teritorije, saznaje Nova.rs u Republičkom komesarijatu za izbeglice i migracije. 4.000 njih produžilo je dalje, uglavnom ka Hrvatskoj ili Crnoj Gori, a 1.000… »
Vesti dana »
BLOG UŽIVO: Desetine poginulih u Libanu, nafta 112 dolara po barelu, Tramp zapretio uništenjem Južnog Parsa ako Iran napadne katarski LNG
Insajder pre 26 minutajoš 225 povezanih
"Buka i bes" u Vašingtonu: "Oluja" kritika na račun Džozefa Kenta zbog stava oko Irana
Euronews pre 2 satajoš 37 povezanih
Vučić čestitao Ramazanski bajram: "Želim da praznični dani donesu duhovnu snagu i blagostanje vašim porodicama"
Blic pre 36 minutajoš 17 povezanih
„Propao plan i da mu se ponudi nešto“: Lideri EU nisu uspeli da ubede Orbana da prihvati kredit za Ukrajinu
Danas pre 2 satajoš 23 povezane



