Povezane vesti

Željko pominjao NATO bombardovanje, lesor se nadovezao: Ljude nije briga, jave se samo kad ih se rat tiče!

Željko pominjao NATO bombardovanje, lesor se nadovezao: Ljude nije briga, jave se samo kad ih se rat tiče!

Mondo 09.03.2022
Francuz je imao šta da poruči povodom aktuelnih sukoba. Francuz je imao šta da poruči povodom aktuelnih sukoba. Košarkaši Partizana su posle velike pobede u derbiju protiv Crvene zvezde bolno prizemljeni kada ih je Lijetkabelis savladao u Evrokupu… »
Lesor reagovao na žocovu izjavu o bombardovanju: "Ako se ne radi o njima, nije ih briga"

Lesor reagovao na žocovu izjavu o bombardovanju: "Ako se ne radi o njima, nije ih briga"

Večernje novosti 09.03.2022
KK Partizan / Dragana Stjepanović Obradović nije želeo da komentariše dešavanja u Ukrajini, istakavši da se ne seća da je neko govorio o bombardovanju Jugoslavije 1999. - Ovo se ne dešava prvi put. Imam 62 godine i pamtim mnogo stvari u mom… »
‘Ako se ne radi o njima, ljude nije briga’: Lesor komentarisao objavu Žoca o bombradovanju Srbije – njegove reči će…

‘Ako se ne radi o njima, ljude nije briga’: Lesor komentarisao objavu Žoca o bombradovanju Srbije – njegove reči će…

Hot sport 09.03.2022
I on ima nešto da poruči. Nakon poraza od Lijetkabelisa, trener Partizana Željko Obradović je govorio o aktelnom dešavanju na relaciji Rusija – Ukrajina. – Ovo se ne dešava prvi put. Imam 62 godina i pamtim mnogo stvari u mom životu. Ne mogu da… »
„Zaustavite ratOVE“: I Lesor je uz Željka podsetio na bombardovanje Srbije

„Zaustavite ratOVE“: I Lesor je uz Željka podsetio na bombardovanje Srbije

Nova 09.03.2022
Matijas Lesor, košarkaš Partizana, podržao je izjavu Željka Obradovića o ratu u Ukrajini i selektivnoj antiratnoj poruci. Željko Obradović, trener Partizana, nakon poraza od Lijetkabelisa (93:78) u 14. kolu Evrokupa dobio je pitanje da… »
‘I moja država je bila bombardovana’: Željko Obradović na oštar način prokomentarisao dešavanja u Ukrajini, osvrnuo…

‘I moja država je bila bombardovana’: Željko Obradović na oštar način prokomentarisao dešavanja u Ukrajini, osvrnuo…

Hot sport 09.03.2022
Brutalne reči srpskog trenera. Ekipa Partizana pružila je sinoć lošu partiju u Evrokupu, te je izgubila ubedljivo od Lijetkabelisa rezultatom 93:78. Nakon meča u Litvaniji, trener beogradskog tima, Željko Obradović, dotakao se i dešavanja u… »
Partizan pregažen bez otpora

Partizan pregažen bez otpora

Danas 09.03.2022
Košarkaši Partizana doživeli su težak poraz na gostovanju Lijetkabelisu rezultatom 93:78 (24:24, 29:13, 27:18, 13:23) u utakmici 14. kola Grupe A Evrokupa. Samo dva dana nakon trijumfa u derbiju protiv Crvene zvezde, ekipa Željka Obradovića je u… »
Obradović: Gde su bili komentari kada je bombardovana moja zemlja?

Obradović: Gde su bili komentari kada je bombardovana moja zemlja?

Danas 08.03.2022
Košarkaši Partizana doživeli su ubedljiv poraz na gostovanju Lijetkabelisu u 14. kolu Evrokupa (93:78) čime su dodanto otežali sebi situaciju u borbi za lidersko mesto na kraju grupne faze. Trener Željko Obradović, neposredno nakon poraza u… »

Vesti dana »