Povezane vesti

Devojčice iz beogradskog vrtića predstavile svoju verziju Konstraktine pesme

Devojčice iz beogradskog vrtića predstavile svoju verziju Konstraktine pesme

N1 Info 09.03.2022
Devojčice iz jednog beogradskog vrtića su se svojski potrudile kako bi na što približniji način otpevale pesmu "In Corpore Sano", kojom će Konstrakta predstavljati Srbiju na Evroviziji u Torinu. One su, kako se vidi na snimku na Instagram profilu… »
SAŠA POPOVIĆ PROGOVORIO O KONSTRAKTI: „Kada je počela da peva, promenio sam kanal!“

SAŠA POPOVIĆ PROGOVORIO O KONSTRAKTI: „Kada je počela da peva, promenio sam kanal!“

Svet & Skandal 09.03.2022
Umetnica Ana Đurić, Konstrakta ove godine pobedila je na takmičenju „Pesma za Evroviziju ’22“ i Srbiju će predstavljati u Torinu na ovom prestižnom takmičenju, od trenutka proglašenja pobednika, Konstrakta je pokrenula lavinu komentara u… »
Saša Popović o izboru pesme za Evroviziju: Nema sumnje u ispravnost SMS glasanja

Saša Popović o izboru pesme za Evroviziju: Nema sumnje u ispravnost SMS glasanja

RTS 09.03.2022
Muzičar Saša Popović govorio je o ovogodišnjem izboru za pesmu koja će predstavljati Srbiju na Evrosongu u Italiji, i istakao da u regularnost glasanja nema nimalo sumnje, kao i da je glasao za Konstraktu. Pobednica takmičenja za pesmu koja će ići… »
Koja je tajna zdrave kose Megan Markl? Konstrakta kaže da je u pitanju hidratacija, a ovo su još neki trikovi koje glumica…

Koja je tajna zdrave kose Megan Markl? Konstrakta kaže da je u pitanju hidratacija, a ovo su još neki trikovi koje glumica…

Kurir 09.03.2022
Konstrakta, odnosno Ana Đurić je pobedila na nacionalnom izboru za Pesmu Evrovizije koja će se održati u maju u italijanskom gradu Torinu. Ovih dana svi koji su pratili takmičenje ili otvorili bilo koji portal ili novine su pevušili stihove pesme… »
Saša Popović progovorio o konstrakti: Kada je počela da peva promenio sam kanal, a onda me je pozvala Marija Šerifović i…

Saša Popović progovorio o konstrakti: Kada je počela da peva promenio sam kanal, a onda me je pozvala Marija Šerifović i…

Kurir 09.03.2022
Umetnica Ana Đurić Konstrakta ove godine pobedila je na takmičenju "Pesma za Evroviziju '22" i Srbiju će predstavljati u Torinu na ovom prestižnom takmičenju, a sada je Saša Popović progovorio o njenom uspehu u Jutarnjem programu televizije Prva… »
Konstrakta se penje na kladionicama za favorita Evrovizije

Konstrakta se penje na kladionicama za favorita Evrovizije

Nova 09.03.2022
Muzičko takmičenje Evrovizija svake godine donosi i neizvesnost, a predstavnica Srbije Konstrakta se polako, ali sigurno penje na kladionicama za favorita za pobedu, pa je sada došla do 20. mesta, od ukupnih 40 učesnika. Ana Đurić Konstrakta… »
Saša Popović: Promenio sam kanal kada sam prvi put čuo Konstraktu

Saša Popović: Promenio sam kanal kada sam prvi put čuo Konstraktu

Nova 09.03.2022
Saša Popović je istakao da mu se Konstraktina pesma "In corpore sano" nije dopala na prvo slušanje, ali da je pre kraja prve polufinalne večeri promenio mišljenje i da mu se sada izuzetno sviđa. „Ja sam gledao prvo polufinale i kad je njena pesma… »
Pesma je pomerena: Saša Popović promenio kanal kad je Konstrakta zapevala

Pesma je pomerena: Saša Popović promenio kanal kad je Konstrakta zapevala

Večernje novosti 09.03.2022
Foto: P. M./ Printskrin Ipak, Popović je otkrio da kada je prvi put čuo pesmu promenio je kanal, ali da mu se posle jako dopala. - Gledao sam prvo polufinale kada je Konstrakta bila i kada je njena pesma počela: 'Koja je tajna kose Megan Markl" i ja… »
"Promenio sam kanal kad sam čuo konstraktu": Saša Popović o Beoviziji i nameštanju glasova: "Lukas je digao interesovanje…

"Promenio sam kanal kad sam čuo konstraktu": Saša Popović o Beoviziji i nameštanju glasova: "Lukas je digao interesovanje…

Blic 09.03.2022
Čelnik "Granda" Saša Popović jutros je u jutarnjem programu na TV "Prva" govorio o pobednici festivala "Pesma za Evroviziju '22", Konstrakti, ali i o Aci Lukasu i glasanju na pomenutom festivalu na kojem je izabran predstavnik Srbije na Evroviziji u… »
Promenio sam kanal kada je Konstrakta zapevala! Saša Popović o srpskoj predstavnici za Evroviziju - "Pesma je pomerena"

Promenio sam kanal kada je Konstrakta zapevala! Saša Popović o srpskoj predstavnici za Evroviziju - "Pesma je pomerena"

Mondo 09.03.2022
Saša Popović izneo je svoje mišljenje o pobednici na izboru za Pesmu Evrovizije, Ani Đurić, svima već dobro poznatoj kao Konstrakta. Saša Popović izneo je svoje mišljenje o pobednici na izboru za Pesmu Evrovizije, Ani Đurić, svima već dobro… »

Vesti dana »