Povezane vesti

Saša Kovačević: Smuvao sam mnoge devojke iz svojih spotova

Saša Kovačević: Smuvao sam mnoge devojke iz svojih spotova

Nova 09.03.2022
Pop pevač je od početka karijere važio za zavodnika, a sada je otkrio pikanterije iz svog kreveta. Saša Kovačević je tokom gostovanja u emisiji „Amidži šou“ priznao da nije odoleo ni nekim devojkama koje su se pojavljivale u njegovim… »
Otišla u kupatilo, pa doživela neviđeni blam: Hit priča Saše Kovačevića o devojci - "Umesto u moj, legla u kevin krevet"

Otišla u kupatilo, pa doživela neviđeni blam: Hit priča Saše Kovačevića o devojci - "Umesto u moj, legla u kevin krevet"

Mondo 09.03.2022
Urnebesna priča u emisiji Ognjena Amidžića. Urnebesna priča u emisiji Ognjena Amidžića Popularni pevač Saša Kovačević gostovao je u emisiji Ognjena Amidžića gde je ispričao blam koji mu se svojevremeno dogodio s jednom devojkom. Iako svoj… »
Bio sam sa devojkama iz svojih spotova, jedna je završila u krevetu mojih roditelja Saša Kovačević otkrio intimu, o ovome…

Bio sam sa devojkama iz svojih spotova, jedna je završila u krevetu mojih roditelja Saša Kovačević otkrio intimu, o ovome…

Kurir 09.03.2022
Pevač Saša Kovačević od trenutka kada je kroičio na estradu važio je za velikog zavodnika, a sada je šokirao gledaoce kada je odgovorio na jedno skakljivo pitanje. Naime, on je u emisiji Ognjena Amidžića otkrio da je imao avanture sa lepoticama… »

Vesti dana »