Povezane vesti

Čeda Jovanović: Protesti podrške Rusiji su sramota za Srbiju

Čeda Jovanović: Protesti podrške Rusiji su sramota za Srbiju

Nova 09.03.2022
"Ovo je baš sramota za sve nas, za naš Beograd, našu Srbiju. Ako je iko od naroda savremene Evrope stradao u paklu rata, stradali smo mi Srbi. Mi smo ljudi koji su kroz istoriju više živeli u zbegu nego u svojoj kući, mi smo narod očeva koji su… »
Velika sramota za našu Srbiju! Čeda Jovanović osudio skupove podrške Rusiji: Borba za mir svakog čoveka mora biti naša…

Velika sramota za našu Srbiju! Čeda Jovanović osudio skupove podrške Rusiji: Borba za mir svakog čoveka mora biti naša…

Kurir 09.03.2022
Lider Liberalno demokratske partije Čedomir Jovanović poručio je da je ulična podrška ruskoj agresiji na Ukrajinu velika sramota za Beograd i Srbiju. Jovanović smatra da jedino što ima smisla je borba za mir svakog čoveka. - Zato jedino osudom… »
Čeda Jovanović (LDP): Skup podrške Rusiji sramota za Srbiju

Čeda Jovanović (LDP): Skup podrške Rusiji sramota za Srbiju

Kurir 09.03.2022
NOVI SAD - Lider Liberalno-demokratske partije (LDP) Čedomir Jovanović ocenio je danas da je najavljena protestna vožnja u Beogradu za podršku Rusiji sramota i za Beograd i celu Srbiju. On je na Fejsbuku objavio i precrtanu fotografiju poziva na taj… »
"Ovo je sramota za naš Beograd i našu Srbiju": Čeda Jovanović o novom skupu podrške Moskvi: Ko Ruse voli, nek se moli za…

"Ovo je sramota za naš Beograd i našu Srbiju": Čeda Jovanović o novom skupu podrške Moskvi: Ko Ruse voli, nek se moli za…

Blic 09.03.2022
Istorijska je sramota Srbije i Srba okretanje glave od onih među nama kojii umesto borbe za mir u Ukrajini danas po Beogradu planiraju skupove podrške ratu koji Rusija vodi protiv te zemlje i tog naroda koji nas je oslobodio od nacističke Nemačke… »

Vesti dana »