Povezane vesti

Stanoje planuo pred Fejnord: "Nisam ja rijaliti trener!"

Stanoje planuo pred Fejnord: "Nisam ja rijaliti trener!"

Sportske.net 09.03.2022
Trener fudbalera Partizana Aleksandar Stanojević burno je reagovao na pitanje o eventualnom novom nadimku ukoliko eliminiše Fejnord i tako "osveti" crno-bele posle eliminacije od AZ Alkamara pre dve i po godine. Stanojević je u prethodnoj rundi Lige… »
Šta je Slot smislio za Partizan, ovaj kvartet napada crno-bele?

Šta je Slot smislio za Partizan, ovaj kvartet napada crno-bele?

Sportske.net 09.03.2022
Pred Partizanom je novi evropski izazov, najveći od početka sezone, i to u osmini finala Lige konfrencija. Crno-beli će u četvrtak od 18.45h dočekati holandski Fejenord u čijem sastavu nema najboljeg strelca ekipe, ofanzivnog veziste Gusa Tila koji… »
Partizan protiv Fejenorda postavlja novi klupski rekord!

Partizan protiv Fejenorda postavlja novi klupski rekord!

Sportske.net 09.03.2022
Ekipa Partizana će u četvrtak od 18.45h pokušati da ostvari što bolji rezultat protiv holandskog Fejenorda, pred revanš koji se igra za sedam dana na ''De Kajpu'' u Roterdamu, a u borbi za plasman u četvrtfinale Lige konferencija. Kako god da se… »
I Fejenord u Humskoj bez najboljeg strelca, a ko bi mogao da propusti revanš?

I Fejenord u Humskoj bez najboljeg strelca, a ko bi mogao da propusti revanš?

Sportske.net 09.03.2022
Ekipa holandskog Fejenorda doputovala je danas u Beograd, gde će u četvrtak od 18.45h odigrati prvu meč odmine finala Lige konferencija protiv srpskog predstavnika, ekipe Partizana. Zanimljivo, i jedni i drugi će sutra nastupiti bez svojih najboljih… »
Lazović pred Fejnord, emocije na svakom koraku

Lazović pred Fejnord, emocije na svakom koraku

Sportske.net 09.03.2022
Nekadašnji reprezentativac Srbije Danko Lazović pod posebnom lupom će posmatrati duele Partizana i Fejnorda, klubova za koji je igrao u karijeru, a koji će već u četvrtak odigrati prvu od dve utakmice u borbi za plasman u četvrtfinale Lige… »
Možemo da se nosimo s napadačima fejnorda: Saničanin želi da se Partizan pokaže - Da iskoristimo jednu njihovu manu!

Možemo da se nosimo s napadačima fejnorda: Saničanin želi da se Partizan pokaže - Da iskoristimo jednu njihovu manu!

Mondo 09.03.2022
Defanzivac Partizana želi da njegova ekipa ostvari što pozitivniji rezultat protiv holandskog tima. Defanzivac Partizana želi da njegova ekipa ostvari što pozitivniji rezultat protiv holandskog tima. Fudbaleri Partizana u četvrtak (18.45) dočekuju… »
„Da uživamo i afirmišemo fudbal, o saopštenjima drugi put“

„Da uživamo i afirmišemo fudbal, o saopštenjima drugi put“

Sport klub 09.03.2022
Pred prvi meč osmine finala Lige konferencije u kojoj Partizan u četvrtak dočekuje Fejenord, Aleksandar Stanojević održao je konferenciju za medije. „Pred nama je istorijska utakmica i ja sam ponosan na moje igrače što su uspeli da dođu do ove… »
Stanojević: Ponosan sam, želimo da se prikažemo u najboljem svetlu protiv Fejnorda

Stanojević: Ponosan sam, želimo da se prikažemo u najboljem svetlu protiv Fejnorda

Beta 09.03.2022
Trener fudbalera Partizana Aleksandar Stanojević rekao je danas da je ponosan što ekipa igra dvomeč sa Fejnordom u osmini finala Lige konferencija, da neće kalkulisati u važnoj utakmici pošto ima obavezu prema velikoj istoriji kluba. "Izuzetno smo… »
Šta se dešava sa Fejsom? Stanojević frustriran!

Šta se dešava sa Fejsom? Stanojević frustriran!

Sportske.net 09.03.2022
Kada se krajem januara Ljubomir Fejsa vratio u Partizan, delovalo je da su crno-beli dobili neophodak "sastojak" u timu u odlučujućim borbama u Evropi i povratku šampionske titule. U međuvremenu, bivši reprezentativac Srbije je prošao deo priprema… »
„Da uživamo i afirmišemo fudbal, o saopštenjima drugi put“

„Da uživamo i afirmišemo fudbal, o saopštenjima drugi put“

N1 Info 09.03.2022
Pred prvi meč osmine finala Lige konferencije u kojoj Partizan u četvrtak dočekuje Fejenord, Aleksandar Stanojević održao je konferenciju za medije. „Pred nama je istorijska utakmica i ja sam ponosan na moje igrače što su uspeli da dođu do ove… »
‘Opredeliću se za mladost’: Stanojević saopštio ko je sve spreman za sutrašnji meč, pa otkrio da li je zadovoljan…

‘Opredeliću se za mladost’: Stanojević saopštio ko je sve spreman za sutrašnji meč, pa otkrio da li je zadovoljan…

Hot sport 09.03.2022
Povodom sutrašnje utakmice, u Humskoj ulici održana je konferencija za medije. Sutra od 18:45 fudbaleri Partizana nastavljaju svoju evropsku misiju, te će u okviru 1/8 finala Lige konferencije odmeriti snage protiv Fejenorda. Pred ovaj meč, trener… »
Stanojević: Ponosan sam, želimo da se prikažemo u najboljem svetlu protiv Fejnorda

Stanojević: Ponosan sam, želimo da se prikažemo u najboljem svetlu protiv Fejnorda

Radio sto plus 09.03.2022
Fudbaleri Partizana igraju u četvrtak od 18.45 na svom terenu protiv Fejnorda, prvu utakmicu osmine finala Lige konferencija. Stanojević je rekao da nema dilemu oko sastava tima, da je Lazar Marković spreman i da bi trebalo da bude starter, a da će… »
Stanojević o fejenordu: Da uživamo i pokažemo se u najboljem svetlu

Stanojević o fejenordu: Da uživamo i pokažemo se u najboljem svetlu

Večernje novosti 09.03.2022
FK Partizan Fudbaleri Partizana sutra od 18.45 sati dočekuje holandski Fejenord u prvom meču osmine finale Lige konferencija. - Izuzetno smo ponosni, na naš klub, naviijače što možemo da prisustujemo spektaklu jedne evropske utakmice. Želimo da… »
Nisam ja rijaliti trener, to je smešno! Stanojević se brecnuo na pitanje - Je l' znate šta je Partizan uradio do sada?

Nisam ja rijaliti trener, to je smešno! Stanojević se brecnuo na pitanje - Je l' znate šta je Partizan uradio do sada?

Mondo 09.03.2022
Trener Partizana je na konferenciji za medije govorio o predstojećem meču crno-belih protiv Fejnorda. Trener Partizana je na konferenciji za medije govorio o predstojećem meču crno-belih protiv Fejnorda. Fudbaleri Partizana su spremni - vreme je za… »
Reći ću šta mislim o svemu! Stanojevića pitali o Zvezdi i Piksiju, on poslao jasnu poruku!

Reći ću šta mislim o svemu! Stanojevića pitali o Zvezdi i Piksiju, on poslao jasnu poruku!

Mondo 09.03.2022
Trener Partizana je bio upitan za komentar na nedavna dešavanja u srpskom fudbalu. Trener Partizana je bio upitan za komentar na nedavna dešavanja u srpskom fudbalu. Fudbaleri Partizana spremaju se za prvi meč osmine finala Konferencijske lige protiv… »

Vesti dana »

Preminuo književnik Ivan Ivanji

Preminuo književnik Ivan Ivanji

Insajder pre 3 minutajoš 16 povezanih
Putin saopštio ko će biti premijer

Putin saopštio ko će biti premijer

Radio 021 pre 51 minutajoš 13 povezanih