Povezane vesti

Jovanović (NADA): Kosovo i Metohija su neotuđivi deo Srbije

Jovanović (NADA): Kosovo i Metohija su neotuđivi deo Srbije

Blic 09.03.2022
Srpska koalicija NADA nastavila je izbornu kampanju u Požarevcu, gde je lider DSS i kandidat za predsednika Srbije Miloš Jovanović građanima ponovio stav da je Kosovo i Metohije neotuđivi deo Srbije, kao i da oko toga nema rasprave. - Ne postoji… »
Jovanović (NADA): 'Mi smo na ruskoj strani' (VIDEO)

Jovanović (NADA): 'Mi smo na ruskoj strani' (VIDEO)

Beta 09.03.2022
Кandidat koalicije Nacionalno demokratska alternativa (NADA) za predsednika Srbije Miloš Jovanović izjavio je danas su "brojne prepreke za ulazak Srbije u EU" i da je "pored priznanja secesije Кosova i Metohije, medju njima i uvodjenje sankcija… »
Jovanović: Nema tajni, mi smo na ruskoj strani

Jovanović: Nema tajni, mi smo na ruskoj strani

N1 Info 09.03.2022
Кandidat koalicije Nacionalno demokratska alternativa (NADA) za predsednika Srbije Miloš Jovanović izjavio je danas su "brojne prepreke za ulazak Srbije u EU" i da je "pored priznanja secesije Кosova i Metohije, među njima i uvođenje sankcija… »
Jovanović (NADA): Kosovo i Metohija su sastavni deo Srbije, držaćemo se pravnih normi

Jovanović (NADA): Kosovo i Metohija su sastavni deo Srbije, držaćemo se pravnih normi

Beta video 09.03.2022
BEOGRAD - Predsednički kandidat koalicije NADA Miloš Jovanović izjavio je danas da su Kosovo i Metohija sastavni deo Srbije i da ne postoji ozbiljna strategija zamrznutog konflikta. Jovanović je rekao da će se držati pravnih normi, Ustava Srbije i… »
Jovanović (NADA): Kosovo i Metohija su sastavni deo Srbije, držaćemo se pravnih normi

Jovanović (NADA): Kosovo i Metohija su sastavni deo Srbije, držaćemo se pravnih normi

Radio sto plus 09.03.2022
Kako je saopšteno iz informativne službe te koalicije, Jovanović je rekao da će se držati pravnih normi, Ustava Srbije i Rezolucije 1244. „Nije pravo svemoćno ali daleko od toga da nema značaja. Zato treba biti istrajan u tome i sačekati… »
NADA: Kosovo i Metohija je neotuđivi deo Srbije

NADA: Kosovo i Metohija je neotuđivi deo Srbije

Pravda 09.03.2022
Srpska koalicija NADA koju čini POKS, DSS i 25 udruženja građana ponovila je u Požarevcu svoj stav o pitanju Kosova i Metohije. "Kosovo i Metohiju su sastavni deo Srbije i oko toga nema rasprave. Ne postoji ozbiljna strategija zamrznutog konflikta… »
Jovanović: Kosovo i Metohija su sastavni deo Srbije, držaćemo se pravnih normi

Jovanović: Kosovo i Metohija su sastavni deo Srbije, držaćemo se pravnih normi

Nova 09.03.2022
Predsednički kandidat koalicije NADA Miloš Jovanović izjavio je danas da su Kosovo i Metohija sastavni deo Srbije i da ne postoji ozbiljna strategija zamrznutog konflikta. Kako je saopšteno iz informativne službe te koalicije, Jovanović je rekao da… »

Vesti dana »