Povezane vesti

Mazepin: Oduzeli su mi san, radio sam za ovo 18 godina

Mazepin: Oduzeli su mi san, radio sam za ovo 18 godina

Sport klub 09.03.2022
Ruski vozač Nikita Mazepin razočaran je odlukom Hasa da mu uruči otkaz, istakavši da mu je na taj način oduzet san na čijem ostvarenju je radio 18 godina. Zbog vojne intervencije Rusije u Ukrajini, američki tim je odlučio da raskine ugovor sa… »
Uralkali traži od Hasa da vrati pare

Uralkali traži od Hasa da vrati pare

Danas 09.03.2022
Ruska kompanija Uralkali traži od tima Formule 1 Hasa povrat novca za novu sezonu nakon raskida saradnje. Has je prekinuo ugovor sa Uralkalijem zbog vojne intervencije Rusije u Ukrajini i istovremeno otpustio vozača Nikitu Mazepina, sina direktora… »
Sin ruskog milijardera o izbacivanju iz Formule 1, otkrio šta će da uradi

Sin ruskog milijardera o izbacivanju iz Formule 1, otkrio šta će da uradi

Nova 09.03.2022
Za otkaz saznao iz medija, nije bio pripremljen, a najavio i šta planira da uradi nakon šoka. Nikita Mazepin, sad već bivši vozač Formule 1, samo je jedan u nizu sportista čija je karijera stavljena na pauzu (možda i završena) nakon ruske invazije… »
Pomoć suspendovanim ruskim sportistima: Nikita Mazepin osniva humanitarni fond

Pomoć suspendovanim ruskim sportistima: Nikita Mazepin osniva humanitarni fond

Večernje novosti 09.03.2022
FOTO: Instagram/Nikita Mazepin Has je u subotu raskinuo ugovor sa Mazepinom, ali i sa ruskom kompanijom Uralkali koja je bila sponzor tima, nakon vojne intervencije Rusije u Ukrajini. - Fondaciju će finansirati Uralkali, kroz novac koji je ove sezone bio… »
Novi problem za Has: Ruska firma traži povrat uloženog novca

Novi problem za Has: Ruska firma traži povrat uloženog novca

Sport klub 09.03.2022
Ruska kompanija Uralkali zatražila je punu nadoknadu troškova od Hasa, pošto je američki tim uoči početka nove sezone Formule 1 odlučio da raskine sponzorski ugovor. Has je prekinuo veze sa kompanijum Dimitrija Mazepina, dok je njegov sin Nikita… »
Novi problem za Has: Ruska firma traži povrat uloženog novca

Novi problem za Has: Ruska firma traži povrat uloženog novca

N1 Info 09.03.2022
Ruska kompanija Uralkali zatražila je punu nadoknadu troškova od Hasa, pošto je američki tim uoči početka nove sezone Formule 1 odlučio da raskine sponzorski ugovor. Has je prekinuo veze sa kompanijum Dimitrija Mazepina, dok je njegov sin Nikita… »

Vesti dana »

Politika, drama, a bilo je i muzike

Politika, drama, a bilo je i muzike

B92 pre 3 satajoš 63 povezane
Neprepoznatljivi Novak Đoković ispao!

Neprepoznatljivi Novak Đoković ispao!

Sport klub pre 34 minutajoš 40 povezanih
Obostrani napadi ruske i ukrajinske vojske

Obostrani napadi ruske i ukrajinske vojske

Vreme pre 2 satajoš 23 povezane