Povezane vesti
Veče za sevdalinke: Božo Vrećo i Edin Karamazov 15. marta u Novom Sadu
Blic 09.03.2022
Trenutno jedan od najuspešnijih i najekstravagantnijih umetnika u regionu, Božo Vrećo i Edin Karamazov, nastupiće u utorak, 15. marta, u Gradskoj koncertnoj dvorani u Novom Sadu, saopštili su organizatori. U Novom Sadu, Evropskoj prestonici kulture, kroz… »
Kralj sevdalinki u utorak u Novom Sadu
Moj Novi Sad 09.03.2022
U Novom Sadu, Evropskoj prestonici kulture, kroz najrazličitije vrste umetnosti tokom februara i marta, u okviru programskog luka "Seobe", preispituje se tema pozitivnog uticaja migracija. U tom duhu, naš grad je već ugostio svetska imena world music… »
Božo Vrećo i Edin Karamazov u Evropskoj prestonici kulture
RTV 09.03.2022
NOVI SAD - U Novom Sadu, Evropskoj prestonici kulture, kroz najrazličitije vrste umetnosti tokom februara i marta, u okviru programskog luka „Seobe”, preispituje se tema pozitivnog uticaja migracija. U tom duhu, Novi Sad je već ugostio svetska imena… »
Vesti dana »
Evo gde je Radoje Čupić proveo poslednje godine života: Sa suprugom prelomio da napusti grad: "To mi je prvo bila letnja rezistencija"
Blic pre 25 minutajoš 21 povezana
Pilot i kopilot stradali nakon što je avion Er Kanade udario u vozilo na njujorškom aerodromu
N1 Info pre 20 minutajoš 21 povezana






