Povezane vesti

Kalinićeva lekcija Partizanu: "Sve su predstavljali kao Džordane"

Kalinićeva lekcija Partizanu: "Sve su predstavljali kao Džordane"

Sportske.net 09.03.2022
Trofejni srpski košarkaš Nikola Kalinić letos se potpuno neočekivano vratio u Crvenu zvezdu i tako odagnao naslove, koji su tih dana bili pretrpani pojačanjima Partizana. Mogao je i Kalinić da završi u redovima crno-belih, tim pre što je stigao… »
Kalinić: Obradović me zvao u Partizan, ali nisam hteo, bilo bi glupo

Kalinić: Obradović me zvao u Partizan, ali nisam hteo, bilo bi glupo

Danas 09.03.2022
Pričalo se po kuloarima još letos, da je po povratku u Partizan, Željko Obradović kontaktirao brojne igrače, nekadašnje košarkaše Crvene zvezde. Nikola Kalinić je to sada i potvrdio, ali i obrazložio odluku zašto nije hteo da se priključi… »
Kalinića zvao Partizan: ‘Imali smo kontakt, Obradović me je pitao’

Kalinića zvao Partizan: ‘Imali smo kontakt, Obradović me je pitao’

Hot sport 09.03.2022
Košarkaš Crvene zvezde Nikola Kalinić je objasnio zbog čega nije prešao u Partizan. Kada je 2020. godine započela pandemija korona virusa, Kalinić je želeo da se vrati u Srbiju i bude uz porodicu, a onda su stigle dve ponude, jedna od Crvene… »
Kalinić: Željko me je zvao u Partizan, ali bilo bi glupo…

Kalinić: Željko me je zvao u Partizan, ali bilo bi glupo…

N1 Info 09.03.2022
Nikola Kalinić potvrdio je da je imao poziv Partizana, ali da nije mogao da ga prihvati zbog istorije koju je imao sa Crvenom zvezdom. Srpski košarkaš prethodnog leta se vratio među crveno-bele. Javio mu se tada i Partizan, koji je već bio preuzeo… »
Kalinić objasnio zašto je odbio da pojača Partizan

Kalinić objasnio zašto je odbio da pojača Partizan

Vesti online 09.03.2022
Košarkaš Crvene zvezde Nikola Kalinić objasnio je zašto je odbio da pređe u redove Partizana. – Imali smo kontakt tokom leta. Obradović je pitao mog agenta da li bih došao u Partizan. Ja sam odgovorio da to ne mogu da uradim, zato što ne želim… »
Nova bura u srpskoj košarci Kalinić: "Zvao me je Partizan"... Grobarima se neće dopasti šta je rekao

Nova bura u srpskoj košarci Kalinić: "Zvao me je Partizan"... Grobarima se neće dopasti šta je rekao

Večernje novosti 09.03.2022
FOTO:KK Crvena zvezda Nikola Kalinić je dao intervju litvanskom BasketNews-u i otkrio da je zbog Crvene zvezde odbio ponudu crno-belih... - Bilo je nekih kontakata tokom leta. On (Željko Obradović, trener Partizana, prim. aut.) je zvao mog menadžera i… »
Kalinić: Zvao me je Partizan, glupo bi bilo da sam tamo otišao

Kalinić: Zvao me je Partizan, glupo bi bilo da sam tamo otišao

Sportski žurnal 09.03.2022
Nikola Kalinić igra fantastično, na izuzetno visokom nivou je od početka sezone po povratku u Crvenu zvezdu. Nikola Kalinić je bio na meti Partizana pred početak ove sezone i to nije nikakva tajna. Potvrđeno je to iz više izvora, a ni prvotimac… »
Kalinić: Željko me je zvao u Partizan, ali nisam hteo

Kalinić: Željko me je zvao u Partizan, ali nisam hteo

Sport klub 09.03.2022
Nikola Kalinić potvrdio je da je imao poziv Partizana, ali da nije mogao da ga prihvati zbog istorije koju je imao sa Crvenom zvezdom. Srpski košarkaš prethodnog leta se vratio među crveno-bele. Javio mu se tada i Partizan, koji je već bio preuzeo… »
Kalinić otkrio zašto je odbio Partizan, Zvezdu motivisala euforija oko Željka

Kalinić otkrio zašto je odbio Partizan, Zvezdu motivisala euforija oko Željka

Nova 09.03.2022
Nikola Kalinić govorio je za jedan inostrani portal o odluci da odbije Partizan i vrati se u Crvenu zvezdu. Konekcija sa Željkom Obradovićem iz Fenerbahča izgledala je obećavajuće za moguću saradnju u crno-belom taboru, ali Kalinić nije bio… »
Kalinić priznao - Obradović me zvao u Partizan! Bilo je kontakta tokom leta, ali imam mnogo slika u crveno-belom

Kalinić priznao - Obradović me zvao u Partizan! Bilo je kontakta tokom leta, ali imam mnogo slika u crveno-belom

Mondo 09.03.2022
Partizan je hteo Kalinića, ali on je već odlučio. Partizan je hteo Kalinića, ali on je već odlučio. Nikola Kalinić je iznenadio dobar deo košarkaške Evrope kada je nakon sjajne prošle sezone rešio da se vrati u Srbiju. Krilni košarkaš je imao… »

Vesti dana »