Povezane vesti

Vučić razgovarao sa viktorijom Nuland: Podsekretarka SAD izrazila zahvalnost Srbiji zbog podrške Ukrajini

Vučić razgovarao sa viktorijom Nuland: Podsekretarka SAD izrazila zahvalnost Srbiji zbog podrške Ukrajini

Večernje novosti 09.03.2022
Foto ITAR-TASS/ Maxim Nikitin - Zadovoljstvo mi je što sam razgovarala sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem kako bih zahvalila Srbjii na njenoj podršci Ukrajini, tekućim nastojanjima da reši humanitarnu krizu i posvećenosti regionalnoj… »
Nuland izrazila zahvalnost Vučiću zbog podrške Ukrajini

Nuland izrazila zahvalnost Vučiću zbog podrške Ukrajini

RTV 09.03.2022
VAŠINGTON - Podsekretarka za politička pitanja u američkom Stejt departmentu Viktorija Nuland izrazila je zahvalnost predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću zbog njegove podrške Ukrajini. "Zadovoljstvo mi je što sam razgovarala sa predsednikom Srbije… »
Nuland nakon razgovora sa Vučićem: Hvala na podršci Ukrajini i posvećenosti regionalnoj stabilnosti

Nuland nakon razgovora sa Vučićem: Hvala na podršci Ukrajini i posvećenosti regionalnoj stabilnosti

RTS 09.03.2022
Zamenica američkog državnog sekretara za politička pitanja Viktorija Nuland na Tviteru je nakon razgovora sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem zahvalila na podršci Srbije Ukrajini i naporima u vezi sa rešavanjem humanitarne krize i… »
Stejt department izrazio zahvalnost Vučiću zbog podrške Ukrajini

Stejt department izrazio zahvalnost Vučiću zbog podrške Ukrajini

Euronews 09.03.2022
Podsekretarka za politička pitanja u američkom Stejt departmentu Viktorija Nuland izrazila je zahvalnost predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću zbog njegove podrške Ukrajini. Pleased to speak with 🇷🇸Serbian President @avucic to thank Serbia for… »
Nuland zahvalila Vučiću na podršci Srbije Ukrajini

Nuland zahvalila Vučiću na podršci Srbije Ukrajini

Slobodna Evropa 09.03.2022
Podsekretarka za političke poslove u Stejt departmentu Viktorija (Victoria) Nuland zahvalila se Srbiji na podršci Ukrajini tokom razgovora sa srpskim predsednikom Aleksandrom Vučićem. Ona je navela na Tviteru da je sa Vučićem razgovarala o tekućim… »

Vesti dana »