Povezane vesti

Uhapšen muškarac u Kraljevu zbog sumnje na pranje novca

Uhapšen muškarac u Kraljevu zbog sumnje na pranje novca

Danas 10.03.2022
Kraljevačka policija uhapsila je N. M. (40), odgovorno lice privrednih društava Vip logistik i Euro stratedžik kompani, zbog sumnje na krivična dela prevara i pranje novca, čime je oštetio Republičku direkciju za robne rezerve za nešto više od 63… »
Uhapšena 3 preduzetnika iz Kraljeva i Požarevca zbog pranja novca: U prevari koristili suncokretovo ulje, evo šta su radili

Uhapšena 3 preduzetnika iz Kraljeva i Požarevca zbog pranja novca: U prevari koristili suncokretovo ulje, evo šta su radili

Kurir 10.03.2022
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova, Odeljenja za borbu protiv korupcije, u saradnji sa Posebnim odeljenjem za suzbijanje korupcije Višeg javnog tužilaštva u Кraljevu, uhapsili su N. M. (40), odgovorno lice privrednih društava „Vip… »
Kragujevačka policija uhapsila osumnjičene za oštetu Republičke direkcije za robne rezerve za 63 miliona dinara

Kragujevačka policija uhapsila osumnjičene za oštetu Republičke direkcije za robne rezerve za 63 miliona dinara

Euronews 10.03.2022
Kraljevačka policija uhapsila je N. M. (40), odgovorno lice privrednih društava "Vip logistik" i "Euro stratedžik kompani", zbog sumnje na krivična dela prevara i pranje novca, čime je oštetio Republičku direkciju za robne rezerve za nešto više… »
Radnik zrenjaninske bolnice uhapšen zbog krađa

Radnik zrenjaninske bolnice uhapšen zbog krađa

Dnevnik 10.03.2022
ZRENjANIN: Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Zrenjaninu, po nalogu tužioca, uhapsili su S. K. (51) iz Zrenjanina, zbog sumnje da je počinio krivična dela teška krađa i falsifikovanje i zloupotreba platne kartice. Sumnja se da je on, kao… »
Uhapšen radnik bolnice koji je pokrao teško bolesnog pacijenta

Uhapšen radnik bolnice koji je pokrao teško bolesnog pacijenta

Nova 10.03.2022
Zrenjaninska policija uhapsila je S. K. (51) iz tog grada, zbog sumnje da je, kao zaposleni u bolnici, ukrao od pacijenta platnu karticu i podigao novac, saopštila je lokalna policija. On se tereti da je u decembru prošle godine iskoristio teško… »
Uhvaćen na delu: Prevozio 7.000 paklica cigareta u „audiju“

Uhvaćen na delu: Prevozio 7.000 paklica cigareta u „audiju“

Nova 10.03.2022
Policija u Kraljevu zaplenila je 7.000 paklica cigareta i podneće krivičnu prijavu protiv tridesetpetogodišnjeg muškarca iz Zvečana zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo nedozvoljen promet akciznih proizvoda. Policija je… »
Ovo je mladić ubijen kod Doljevca: Reči njegovog oca kidaju dušu: "Jutros su mi ubili sina, moju dušu, moju lepotu"

Ovo je mladić ubijen kod Doljevca: Reči njegovog oca kidaju dušu: "Jutros su mi ubili sina, moju dušu, moju lepotu"

Blic 09.03.2022
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Nišu uhapsili su N. M. (28) iz okoline Doljevca, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo ubistvo. N. M. se sumnjiči da je oštrim predmetom naneo ubodne rane dvadesetpetogodišnjem… »
Policija uhapsila osumnjičenog za ubistvo mladića u okolini Doljevca

Policija uhapsila osumnjičenog za ubistvo mladića u okolini Doljevca

Danas 09.03.2022
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Nišu uhapsili su N. M. (1994) iz okoline Doljevca zbog osnova sumnje da je izvršio krivično delo ubistvo. U saopštenju MUP-a se navodi da je policija uhapsila i D.P. (2002), M.C. (2001) i N.S. (1999) zbog… »
Uhapšen mladić (19) zbog pokušaja ubistva: Nakon svađe metalnom šipkom udarao mladića i njegovog oca, jednom se bore za…

Uhapšen mladić (19) zbog pokušaja ubistva: Nakon svađe metalnom šipkom udarao mladića i njegovog oca, jednom se bore za…

Blic 09.03.2022
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Paraćinu uhapsili su E. M. (19) iz tog grada zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivična dela ubistvo u pokušaju i laka telesna povreda. Policija će, po nalogu nadležnog tužilaštva, protiv… »

Vesti dana »