Povezane vesti

Svi u životu napravimo grešku: Dalilina majka šokirana pričama da je njena ćerka ostavila dete - Dosta mi je svega!

Svi u životu napravimo grešku: Dalilina majka šokirana pričama da je njena ćerka ostavila dete - Dosta mi je svega!

Mondo 10.03.2022
Emina Mujić se oglasila povodom priče koja je zatresla Zadrugu. Emina Mujić se oglasila povodom priče koja je zatresla Zadrugu. Povodom priče da je Dalila Dragojević ostavila dete u Švajcarskoj već se oglasio njen otac Huso Mujić koji je rekao da… »
"Glavu dajem": Huso Mujić otkrio istinu o Dalilinom ostavljenom detetu: "Ona je u Švajcarskoj bila sa prvim mužem"

"Glavu dajem": Huso Mujić otkrio istinu o Dalilinom ostavljenom detetu: "Ona je u Švajcarskoj bila sa prvim mužem"

Blic 10.03.2022
U "Zadruzi" je pokrenuta priča da je Dalila Dragojević navodno ostavila svoje dete u Švajcarskoj. Naime, Marko Đedović je nedavno u razgovoru sa Sandrom Rešić istakao da je to njena najboljnija tema. "Pa se priča da ima dete i da ga ostavila u… »
Emini Mujić dozlogrdilo! Svi bruje da je Dalila ostavila dete u Švajcarskoj, evo šta za Kurir kaže njena majka: Dosta mi je…

Emini Mujić dozlogrdilo! Svi bruje da je Dalila ostavila dete u Švajcarskoj, evo šta za Kurir kaže njena majka: Dosta mi je…

Kurir 10.03.2022
Kao bomba odjeknula je vest da je Dalila Dragojević ostavila dete u Švajcarskoj i da joj je to najbolnija tema. Za Kurir se oglasio njen otac Huso Mujić, a sada smo stupili u kontakt sa njenom majkom Eminom. Emina nam je na početku razgovora istakla… »
Dalilin otac se oglasio nakon priča da je ostavila dete u Švajcarskoj: Bila je tamo s prvim mužem, sramota je sve ovo!

Dalilin otac se oglasio nakon priča da je ostavila dete u Švajcarskoj: Bila je tamo s prvim mužem, sramota je sve ovo!

Mondo 10.03.2022
Huso Mujić je otkrio istinu o navodnom detetu njegove ćerke. Huso Mujić je otkrio istinu o navodnom detetu njegove ćerke. Poslednjih dana se u Zadruzi potegla priča oko toga da je imala dete koje je navodno ostavila u Švajcarskoj, a za to je čuo i… »
Glavu dajem za svoju ćerku! Huso za Kurir otkriva istinu o Dalilinom ostavljenom detetu! Bila sa bivšim u Švajcarskoj

Glavu dajem za svoju ćerku! Huso za Kurir otkriva istinu o Dalilinom ostavljenom detetu! Bila sa bivšim u Švajcarskoj

Kurir 10.03.2022
Dalila Dragojević glavna je tema u petoj sezoni rijalitija Zadruga, a sada se potegla priča da je imala dete koje je ostavila u Švajcarskoj. Naime, Marko Đedović je nedavno u razgovoru sa Sandrom Rešić istakao da je to Dalilina najboljnija tema… »
Odvojila si čoveka od porodice i prijatelja Car u maratonskoj svađi sasuo Dalili sve u lice, ona ga napustila, a onda šok…

Odvojila si čoveka od porodice i prijatelja Car u maratonskoj svađi sasuo Dalili sve u lice, ona ga napustila, a onda šok…

Kurir 10.03.2022
Dalila Dragojević i Filip Car su nastavili svoju maratonsku svađu, sve dok Dalila nije napustila spavaću sobu! - Kompromis je kada se dve strane slože a robovlasništvo je kada jedna osoba naređuje. Ti ovde naređuješ! Kojim očima sam ja tebe… »
Car saznao da Dalila ima dete, pa je napao Dragojevićka se posvađala s njim, a ovo su svi detalji tajne koju je krila i od…

Car saznao da Dalila ima dete, pa je napao Dragojevićka se posvađala s njim, a ovo su svi detalji tajne koju je krila i od…

Kurir 10.03.2022
Dalila Dragojević posvađala se sa Filipom Carom, kada joj je on saopštio da je saznao za priče da ona ima dete. - Sve priče koje sam slušao o tebi su iz drugog ugla. Više verujem tebi - pričao je Car. -Ne mogu da skapiram šta si mogao da čuješ… »

Vesti dana »