Povezane vesti

Vučić: Ne morate da me volite, samo pogledajte semafor

Vučić: Ne morate da me volite, samo pogledajte semafor

Blic 10.03.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić objavio je danas na svom Instagram profilu novi predizborni spot u kom kroz dešavanja na fudbalskoj utakmici šalje poruku o uspesima Srbije u proteklom periodu. "Ne moram da vam budem simpatičan. Ne morate da me… »
„A trener glavat?“: Vučić objavio novi spot, u glavnoj ulozi navijači

„A trener glavat?“: Vučić objavio novi spot, u glavnoj ulozi navijači

Nova 10.03.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić objavio je novi spot na svom Instagram profilu. Na video snimku vidi se grupa navijača koji negoduju zbog igre svog tima, kritikuju igrače i trenera, ali na kraju proslavljaju gol i zaboravljaju sve kritike koje su… »
Vučić: Ne morate da me volite, samo pogledajte semafor

Vučić: Ne morate da me volite, samo pogledajte semafor

Telegraf 10.03.2022
Vučić objavio na svom Instagram profilu novi predizborni spot. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić objavio je danas na svom Instagram profilu novi predizborni spot u kom kroz dešavanja na fudbalskoj utakmici šalje poruku o uspesima Srbije u proteklom… »
Originalan spot Vučića: "Ne morate da me volite, samo pogledajte semafor" (video)

Originalan spot Vučića: "Ne morate da me volite, samo pogledajte semafor" (video)

Večernje novosti 10.03.2022
Foto: Printskrin - Ne moram da vam budem simpatičan. Ne morate da me volite, samo pogledajte semafor - poručio je predsednik u najnovijem videu. Foto: Фото: Принтскрин POGLEDAJ GALERIJU A post shared by Aleksandar Vučić (@avucic)… »
Jedina granica su naši snovi: Snažna poruka predsednika Vučića građanima Srbije video

Jedina granica su naši snovi: Snažna poruka predsednika Vučića građanima Srbije video

Kurir 10.03.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić objavio je spot u kom poručuje da su jedino snovi granica uspeha. View this post on Instagram A post shared by Александар Вучић (@avucic) - Ne moram da vam budem simpatičan. Ne morate da me volite… »

Vesti dana »