Povezane vesti

Moja ćerka nije više mogla da ćuti i trpi zlostavljanje: Majka devojčice otkrila detalje o svom uhapšenom svekru odvratno…

Moja ćerka nije više mogla da ćuti i trpi zlostavljanje: Majka devojčice otkrila detalje o svom uhapšenom svekru odvratno…

Kurir 10.03.2022
Majka devojčice koju je, kako se sumnja, silovao deda (61) u njihovoj kući u Beogradu, u opštini Čukarica, rekla je za Kurir da je ponosna na svoju ćerku, jer je skupila hrabrosti da se suprotsavi manijku. - Kad mi je ispričala šta se dogodilo… »
Otac devojčice koju je silovao deda skrhan bolom: Želim mu da istrune u zatvoru

Otac devojčice koju je silovao deda skrhan bolom: Želim mu da istrune u zatvoru

Nova 10.03.2022
Dragan D. (61) uhapšen je juče zbog sumnje da je silovao svoju dvanaestogodišnju unuku u kući kod Hipodroma u Beogradu. Kako je za naš portal objasnio otac devojčice i sin manijaka, za kobni zločin saznao je pre dva dana nakon što mu je supruga… »
"Nije mi do života, otac mi je monstrum": Potresna ispovest roditelja devojčice koju je silovao deda!

"Nije mi do života, otac mi je monstrum": Potresna ispovest roditelja devojčice koju je silovao deda!

Blic 10.03.2022
Šesdesetogodišnji D. D. s Čukarice uhapšen je zbog sumnje da je silovao svoju dvanaestogodišnju unuku. Nesrećna devojčica dugo nije smela da kaže roditeljima na kakve je gadosti primorava deda, sa kojim je živela zajedno u kući. Majka devojčice… »

Vesti dana »