Povezane vesti

"Nevinost sam izgubila na vidovdan, razvela se 1.: Dan posta": Jovana Jeremić iznela celu intimu i svi su u šoku

"Nevinost sam izgubila na vidovdan, razvela se 1.: Dan posta": Jovana Jeremić iznela celu intimu i svi su u šoku

Blic 10.03.2022
Voditeljka Jovana Jeremić na emotivnom planu nalazi se na novom početku, nakon razvoda od supruga Vojislava Miloševića. Iako se Jovana zvanično razvela pre samo tri dana, odgovorila je na pitanja koja se tiču njenog života u poslednjih godinu dana… »
Jovana Jeremić opet šokirala: Voditeljka priznala kada je izgubila nevinost!

Jovana Jeremić opet šokirala: Voditeljka priznala kada je izgubila nevinost!

Svet & Skandal 10.03.2022
Voditeljki jutarnjeg programa Jovani Jeremić na poslovnom planu cvetaju ruže, ali u emotivnom životu nalazi se na novom početku. Iako se zvanično razvela tek nedavno, kontroverzna novinarka pristala je da gostuje u emisiji „Milizam“ i iskreno… »
Nevinost sam izgubila na vidovdan! Jovana bez blama o intimi - "Zamislite šta će tek da se desi na Vaskrs"!

Nevinost sam izgubila na vidovdan! Jovana bez blama o intimi - "Zamislite šta će tek da se desi na Vaskrs"!

Mondo 10.03.2022
Jovana Jeremić otkrila da joj se sve važne stvari u životu dešavaju na neki praznik. Jovana Jeremić otkrila da joj se sve važne stvari u životu dešavaju na neki praznik Voditeljka jutarnjeg programa Jovana Jeremić, pre tri dana se razvela od… »

Vesti dana »