Povezane vesti

Vučić objavio novi spot i poslao poruku građanima: Imamo još mnogo posla! Ja na ovoj slici vidim budućnost Srbije (video)

Vučić objavio novi spot i poslao poruku građanima: Imamo još mnogo posla! Ja na ovoj slici vidim budućnost Srbije (video)

Kurir 11.03.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić objavio je novi video-snimak uz poruku da ima još mnogo posla, ali da je najvažnije da se obezbede mir i stabilnost. View this post on Instagram A post shared by Александар Вучић (@avucic) "Ja na ovoj… »
Vučić objavio novi spot: Imamo još mnogo posla! (video)

Vučić objavio novi spot: Imamo još mnogo posla! (video)

Večernje novosti 11.03.2022
Foto: Instagram - Imamo još mnogo posla, moramo da obezbedimo više radnih mesta, veće plate, bolju infrastrukturu - poručio je predsednik Vučić. A post shared by Aleksandar Vučić (@avucic)… »
Izbori od suštinskog značaja Mali: Mir, stabilnost i ekonomski rast u fokusu politike Vučića i SNS

Izbori od suštinskog značaja Mali: Mir, stabilnost i ekonomski rast u fokusu politike Vučića i SNS

Večernje novosti 11.03.2022
Foto: Tanjug/Strahinja Aćimović/Rade Prelić On je gostujući na RTV Pančevo naglasio da su predstojeći izbori od suštinskog značaja za Srbiju, jer su vremena veoma teška i neizvesna za sve nas. - Veoma su važni principi za koji se zalažu… »
Napred u budućnost ZA našu decu Vučić objavio snimak i poručio: Važno je da se ne vraćamo u prošlost! (VIDEO)

Napred u budućnost ZA našu decu Vučić objavio snimak i poručio: Važno je da se ne vraćamo u prošlost! (VIDEO)

Večernje novosti 10.03.2022
Foto: Instagram/avucic - To što imamo bolje rezultate, to što smo sačuvali stabilnost i mir. Vidite da Srbija ide napred. Uz sve probleme i sve ljutnje koje imamo, vidite da Srbija ide u dobrom smeru. I zato vas samo molim da takvu šansu ne… »
Vučić: Srbija pored svih problema koje ima ide u dobrom smeru

Vučić: Srbija pored svih problema koje ima ide u dobrom smeru

Danas 10.03.2022
Predsednik Srpske napredne stranke (SNS) Aleksandar Vučić ocenio je danas da Srbija i pored svih problema koje ima „ide u dobrom smeru“, kao i da je sačuvala stabilnost i mir. „I zato vas ja samo molim da takvu šansu ne propustimo, da imamo još… »

Vesti dana »