Povezane vesti

Zvezdin dželat ispisao istoriju u Glazgovu, Morelos treći na večnoj listi strelaca LE!

Zvezdin dželat ispisao istoriju u Glazgovu, Morelos treći na večnoj listi strelaca LE!

Sportske.net 11.03.2022
U veoma čudnom meču, Crvena zvezda poražena je juče u Glazgovu od Rendžersa rezultatom 3:0. Jedan od strelaca za škotski tim bio je Alfredo Morelos koji je pogodio u 15. minutu i tako upisao svoj šest gol u evropskim takmičenjima ove sezone… »
Ohi samokritičan: Morao sam bolje u Glazgovu

Ohi samokritičan: Morao sam bolje u Glazgovu

Sportski žurnal 11.03.2022
Napravio je Ohi Omoijunafo seriju golova u prvenstvu Srbije, ali u Glazgovu se nije proslavio i promašio je jednu veliku šansu. - Trudio sam se da što bolje reagujem u svakoj situaciji, u nekim prilikama morao sam da reagujem bolje. Atmosfera je bila… »
Bivši škotski fudbaler tvrdi: ‘Nije bio penal za Rendžers! To se moralo usanoviti var analizom!’

Bivši škotski fudbaler tvrdi: ‘Nije bio penal za Rendžers! To se moralo usanoviti var analizom!’

Hot sport 11.03.2022
Škot smatra da su golovi crveno-belih opravdano poništeni! Fudbaleri Rendžersa savladali su u četvrtak Crvenu zvezdu, u prvoj utakmici osmine finale Lige Evrope. Škotska ekipa slavila je sa 3:0 na ‘Ajbroksu‘. Izabranici Dejana Stankovića su… »
Hoće li se istorija ponoviti?: Jeste Zvezda sinoć ubedljivo izgubila, ali ne bi bilo prvi put da crveno-beli nadoknade…

Hoće li se istorija ponoviti?: Jeste Zvezda sinoć ubedljivo izgubila, ali ne bi bilo prvi put da crveno-beli nadoknade…

Hot sport 11.03.2022
Crvena zvezda je poražena u Glazgovu od Rendžersa rezultatom 3:0, i premda to izgleda kao velika prednost pred revanš meč u Beogradu, ne bi bilo prvi put u istoriji crveno-belih da sa nadoknadi zaostatak i obezbedi plasman u narednu rundu takmičenja… »
Dragovićeva psovka izazvala osmehe, izvinio se i Dejan Stanković (video)

Dragovićeva psovka izazvala osmehe, izvinio se i Dejan Stanković (video)

Sportski žurnal 11.03.2022
Simpatična situacija na konferenciji za novinare posle meča sa Rendžersom. Nasmejali su se svi koji razumeju srpski jezik u konferencijskoj sali na stadionu Ajbroks kad se Aleksandru Dragoviću u analizi golova Rendžersa omakla i psovka koja, naravno… »
Zvezda sanja novi Tbilisi, može li do istorijskog čuda?

Zvezda sanja novi Tbilisi, može li do istorijskog čuda?

Nova 11.03.2022
Pred crveno-belima težak zadatak vredan istorije. Fudbaleri Crvene zvezde će protiv Glazgov Rendžersa pokušati da naprave jedan od najvećih podviga u klupskoj istoriji i nadoknade minus od tri gola nakon prvih 90 minuta, pošto su meč u Škotskoj… »
''Ohi, sine, daj ga unutrašnjom''! Šta Zvezdin napadač kaže posle svega?

''Ohi, sine, daj ga unutrašnjom''! Šta Zvezdin napadač kaže posle svega?

Sportske.net 11.03.2022
Crvena zvezda je sinoć poražena od Rendžersa u Glazgovu sa 3:0, ali opšta je ocena da je s obzirom na prikazano na terenu tim Dejana Stankovića zaslužio mnogo bolji rezultat. Možda bi sve bilo drugačije da je Zvezdin napadač Ohi u finišu prvog… »
‘Slušam i trenere, kakva bre istorija?’: Zvezda i Partizan prošli kroz ‘skener’ Milorada Kosanovića, iskusni…

‘Slušam i trenere, kakva bre istorija?’: Zvezda i Partizan prošli kroz ‘skener’ Milorada Kosanovića, iskusni…

Hot sport 11.03.2022
Sinoć su svoje evropske mečeve odigrali srpsku klubovi, Partizan i Crvena zvezda. Partizan je na svom terenu izgubio od Fejenorda sa 2:5 u okviru 1/8 finala Lige konferencija, dok je Zvezda u Glazgovu od Rendžersa poražena rezultatom 3:0 u meču 1/8… »
"Zvezda je davala golove, ali iz ofsajda" Trener Rendžersa sija od sreće posle meča u Glazgovu

"Zvezda je davala golove, ali iz ofsajda" Trener Rendžersa sija od sreće posle meča u Glazgovu

Večernje novosti 11.03.2022
FOTO: AP - Veoma sam zadovoljan. Bila je jako teška utakmica, iako je rezultat 3:0. Neverovatna odbrana penala Alana MekGregora. Crvena zvezda je igrala na ivici, postizala golove iz ofsajda, ali mi smo prepoznali taj kvalitet i mogu da kažem da smo… »
Ohi samokritičan: Morao sam bolje, sve je moguće uz punu Marakanu

Ohi samokritičan: Morao sam bolje, sve je moguće uz punu Marakanu

Nova 11.03.2022
Žali Ohi za propuštenim Crvena zvezda je poražena od Rendžersa u Glazgovu rezultatom 3:0, u okviru osmine finala Lige Evrope, a utiske nakon ovog meča izneo je centarfor crveno-belih Ohi. „U prvom poluvremenu nismo imali sreće. Promašili smo… »
‘Veoma sam zadovoljan’: Trener Rendžersa nije skrivao oduševljenje nakon ubedljive pobede!

‘Veoma sam zadovoljan’: Trener Rendžersa nije skrivao oduševljenje nakon ubedljive pobede!

Hot sport 11.03.2022
Njegov tim ima veliku prednost! Ekipa Rendžersa je savladala Crvenu zvezdu u okviru osminefinala Lige Evrope, a veoma zadovoljan bio je strateg škotskog tima – Đovani van Bronhorst: ‘Veoma sam zadovoljan. Bila je jako teška utakmica, iako je… »
„Zarađujete od agresora“: Transparent navijača Rendžersa izazvao zabunu FOTO

„Zarađujete od agresora“: Transparent navijača Rendžersa izazvao zabunu FOTO

Nova 11.03.2022
Bilo je tenzija na tribinama Fudbaleri Crvene zvezde izgubili su od Rendžersa sa 3:0 u 1. meču osmine finala Lige Evrope, a bilo je „vruće“ i na tribinama. Svašta se desilo u 90 minuta, Zvezdi su poništena tri gola, pogodila je prečku, a… »
Pobedio zvezdu 3:0 pa dao gospodski odgovor: Imaju veliku prednost pred "Marakanu", ali za njega nije gotovo!

Pobedio zvezdu 3:0 pa dao gospodski odgovor: Imaju veliku prednost pred "Marakanu", ali za njega nije gotovo!

Mondo 11.03.2022
Đovani van Bronkhorst je bio prezadovoljan pobedom Rendžersa protiv Crvene zvezde, ali kako navodi, uprkos velikoj prednosti, ovo je tek prvo poluvreme njihovog dvomeča. Đovani van Bronkhorst je bio prezadovoljan pobedom Rendžersa protiv Crvene… »
Šou na zvezdinoj konferenciji: Dragović psovao, Stanković ga ljubio

Šou na zvezdinoj konferenciji: Dragović psovao, Stanković ga ljubio

Večernje novosti 11.03.2022
Foto: Printskrin Rendžers jeste ubedljivo savladao crveno-bele, ali dva poništena gola Aleksadru Kataiju, pa promašen penal najboljeg fudbalera Zvezde. Mnogo nesreće za Beograđane u Škotskoj. Jedno je sigurno, šampion Srbije nije nijednog trenutka… »
Po Škotima rezultat realan, "ljuti" na Dejana Stankovića!

Po Škotima rezultat realan, "ljuti" na Dejana Stankovića!

Sportske.net 11.03.2022
U Škotskoj kažu da je pobeda Rendžersa zaslužena i da je prednost Gersa pred revanš ogromna. "Zvezdi su poništena sasvim ispravno tri gola zbog ofsajda, promašili su penal, ali ništa od toga se nije odrazilo na domaće koji su dominirali, postigli… »
Ohi nakon poraza od Rendžersa: ‘Morao sam bolje u nekim prilikama!’

Ohi nakon poraza od Rendžersa: ‘Morao sam bolje u nekim prilikama!’

Hot sport 11.03.2022
Nije ovo bilo njegovo veče! Crvena zvezda je poražena od Rendžersa u Glazgovu rezultatom 3:0, u okviru osmine finala Lige Evrope, a utiske nakon ovog meča, izneo je centarfor crveno-belih Ohi. –U prvom poluvremenu nismo imali sreće. Promašili smo… »
Zbog ovih brojki zvezdu boli glava - statistika kaže da je bila bolja: Ubedljivo poraženi, a trebalo da pobede?!

Zbog ovih brojki zvezdu boli glava - statistika kaže da je bila bolja: Ubedljivo poraženi, a trebalo da pobede?!

Mondo 11.03.2022
Fudbaleri Crvene zvezde, tvrdi statistika, nadigrali Rendžers! Fudbaleri Crvene zvezde, tvrdi statistika, nadigrali Rendžers! Fudbaleri Crvene zvezde poraženi su sinoć u Glazgovu (3:0), a ako se za neki fudbalski meč može reći da je sreća umešala… »
Dobri duh Drago - Izjava Zvezdinog štopera zbog psovke postala viralna

Dobri duh Drago - Izjava Zvezdinog štopera zbog psovke postala viralna

Sportske.net 11.03.2022
Fudbaler Crvene zvezde Aleksandar Dragović nehotice je opsovao na jučerašnjoj konferenciji za medije nakon utakmice sa Rendžersom. Crvena zvezda je ostala kratkih rukava u Glazgovu, uz razočaranje zbog brojnih prilika koje nisu bile realizovane, kako… »
Lapsus psovka Dragovića nasmejala sve: Dobio ćušku i zagrljaj Stankovića VIDEO

Lapsus psovka Dragovića nasmejala sve: Dobio ćušku i zagrljaj Stankovića VIDEO

Nova 11.03.2022
Mali gaf nasmejao u teškom trenutku Poražena je Crvena zvezda rezultatom 3:0 u Glazgovu protiv domaćeg Rendžersa u okviru osmine finala Lige Evrope, a utiske posle meča izneo je defanzivac Aleksandar Dragović. „Odigrali smo dobru utakmicu, ali smo… »
Dragovićeva psovka obeležila zvezdinu konferenciju: Crveno-beli poraženi, ali je i Stanković morao da se smeje! (foto)

Dragovićeva psovka obeležila zvezdinu konferenciju: Crveno-beli poraženi, ali je i Stanković morao da se smeje! (foto)

Mondo 11.03.2022
I pored teškog poraza bilo je prostora za smeh na konferenciji crveno-belih. I pored teškog poraza bilo je prostora za smeh na konferenciji crveno-belih. Zvezda nije uspela da ostvari dobar rezultat u Glazgovu, gde je Rendžers bio bolji (3:0)… »
Ohi: Rendžers prelako dobio penal

Ohi: Rendžers prelako dobio penal

Danas 11.03.2022
U sijaset prilika koje je Crvena zvezda imala u Glazgovu, izdvaja se i Ohijeva pred kraj prvog poluvremena, kada je na odličan centaršut Rodića, sa nekih sedam metara loše reagovao. Crveno-beli su na kraju ubedljivo porađeni od Rendžersa (3:0) ali… »
Zvezdin VAR košmar u Glazgovu, Rendžers ubedljiv

Zvezdin VAR košmar u Glazgovu, Rendžers ubedljiv

Dnevnik 11.03.2022
GLAZGOV: Fudbaleri Crvene zvezde poraženi su večeras u Glazgovu od Rendžersa 3:0 (2:0) u prvoj utakmici osmine finala Lige Evrope. Strelci za škotski tim bili su Džejms Tavernije u 11. iz penala, Alfredo Morelos u 15. i Leon Balogun u 51. minutu… »
Ovo se ne viđa svaki dan – tri Zvezdina poništena gola i promašen penal VIDEO

Ovo se ne viđa svaki dan – tri Zvezdina poništena gola i promašen penal VIDEO

Nova 11.03.2022
Fudbal je nepredvidiv, lopta je okrugla, ali ono što su navijači Crvene zvezde doživeli tokom utakmice svojih ljubimaca na Ajbroksu graniči se sa hororom. Crvena zvezda je od samog početka utakmice protiv Rendžersa u Glazgovu pokazala da niti se… »
Borjan: I ovo je fudbal, nije se „namestilo“

Borjan: I ovo je fudbal, nije se „namestilo“

Nova 11.03.2022
Iako je utakmicu protiv Rendžersa završio sa tri gola u mreži, kapiten crveno-belih ne namerava da se preda. Rendžers je u Glazgovu slavio sa 3:0, crveno-belima su tri gola poništena, promašili su i penal, a Borjan je u izjavi koju je preneo… »
Zvezda pobedila samu sebe u Glazgovu, 3:0 za Rendžers

Zvezda pobedila samu sebe u Glazgovu, 3:0 za Rendžers

Danas 10.03.2022
U prvoj utakmici osmine finala Lige Evrope Rendžers je u Glazgovu savladao Crvenu zvezdu 3:0. Mogla je da bude ovo zvezdana noć Crvene zvezde. Noć koja bi najavila plasman u četvrtfinale evropskog takmičenja. Mogla je, ali umesto toga ovo je noć… »
Stanković: Rezultat previsok u odnosu na dešavanja na terenu

Stanković: Rezultat previsok u odnosu na dešavanja na terenu

Danas 10.03.2022
Crvena zvzeda se iz Glazgova vraća sa tri primljena gola i pozicijom autsajdera pred revanš osmine finala Lige Evrope na stadionu „Rajko Mitić“. Rendžers će u Beograd stići sa ogromnim kapitalom u vidu tri gola prednosti (3:0) svestan da su… »
"Malo boli!" Dejan Stanković otvorio dušu posle poraza Zvezde od Rendžersa u Glazgovu: Žao mi je!

"Malo boli!" Dejan Stanković otvorio dušu posle poraza Zvezde od Rendžersa u Glazgovu: Žao mi je!

Večernje novosti 10.03.2022
FOTO: M. Vukadinović Podsetimo, Glazgov Rendžers je na Ajbroksu pobedio Zvezdu sa 3:0, a strateg srpskog šampiona je, sa terena, za TV Arena sport, izjavio sledeće: - To je fudbal, to su detalji, sitnice, centimeteri danas... Odigrali smo dobru… »
"Moramo da verujemo": Ohi žali za propuštenim šansama, ali ne gubi nadu

"Moramo da verujemo": Ohi žali za propuštenim šansama, ali ne gubi nadu

Večernje novosti 10.03.2022
FK Crvena zvezda Žali norveški napadač za propuštenim šansama, posebno u prvom poluvremenu u kojem je i on sam imao dve prilike. - Bili smo dobri u prvom poluvremenu, stvorili smo dosta šansi, imali penal, poništen gol, nismo imali sreće. NJihov… »

Vesti dana »