Povezane vesti

Delegacija sns obišla zlatiborski okrug "Samo uz politiku razvoja i stabilnosti koju vodi Aleksandar Vučić naša Srbija…

Delegacija sns obišla zlatiborski okrug "Samo uz politiku razvoja i stabilnosti koju vodi Aleksandar Vučić naša Srbija…

Alo 11.03.2022
Ovaj deo Srbije je jedan od najlepših bisera naše zemlje, a mi moramo da čuvamo ono što imamo, ali i da pametno iskoristimo potencijale naše zemlje. Prilikom obilaska Zlatiborskog okruga Miloš Vučević @milosvucevic_gradonacelnik, Milica Nikolić… »
"Ovo je obaveza našim precima, ali i budućim generacijama" Miloš Vučević posetio Zlatiborski okrug (foto)

"Ovo je obaveza našim precima, ali i budućim generacijama" Miloš Vučević posetio Zlatiborski okrug (foto)

Srbija danas 11.03.2022
Prilikom obilaska Zlatiborskog okruga Miloš Vučević, Milica Nikolić i Krsto Janjušević posetili su Bajinu Baštu i Požegu i tom prilikom napomenuli da je od izuzetne važnosti da se prirodni potencijal Srbije iskoristi na pravi način. - Danas smo… »
Vučević posetio Zlatiborski okrug: Obišao sam čuvenu kuću na našoj plavoj Drini (foto)

Vučević posetio Zlatiborski okrug: Obišao sam čuvenu kuću na našoj plavoj Drini (foto)

Srbija danas 11.03.2022
Gradonačelnik Vučević posetio je danas Zlatiborski okrug, a na svom Instagramu objavio je sliku na jednoj od najvećih atrakcija Srbije. - U poseti sam Zlatiborskom okrugu gde sam obišao čuvenu kuću na našoj plavoj Drini, kuću čija lepota oduzima… »
Lepota kuće na Drini oduzima dah: Vučević u poseti Zlatiborskom okrugu (VIDEO)

Lepota kuće na Drini oduzima dah: Vučević u poseti Zlatiborskom okrugu (VIDEO)

Večernje novosti 11.03.2022
Foto: Instagram/milosvucevic_gradonacelnik - Ona već godinama tako ponosno stoji i odoleva, mnogo puta je plavljena i oštećena, ali svaki put je vrednim rukama domaćina ponovo podizana da bude još čvršća i sigurnija, jer vremena nikad nisu bila… »

Vesti dana »