Povezane vesti

Izetbegović: Narodima u BiH nije do rata

Izetbegović: Narodima u BiH nije do rata

Politika 11.03.2022
BANjALUKA - Lider Stranke demokratske akcije (SDA) Bakir Izetbegović izjavio je da postoje razlozi za strah od novog rata u BiH, ali da on smatra da narodima na Balkanu, a posebno u BiH, nije do rata.„Razlog za strah postoji, samo mislim da narodima na… »
Izetbegović: Prećutni konsenzus sa Dodikovom stranom da sačuvamo mir u BiH

Izetbegović: Prećutni konsenzus sa Dodikovom stranom da sačuvamo mir u BiH

RTV 11.03.2022
SARAJEVO - Lider Stranke demokratske akcije (SDA) Bakir Izetbegović ocenio je danas da se rat u Ukrajini odražava na BiH, da razlog za strah postoji, ali i da "narodima na Balkanu, naročito narodima u Bosni i Hercegovini, nije do rata". Izetbegović je… »
Izetbegović: Razlog za strah postoji, ali narodima u BiH nije do rata

Izetbegović: Razlog za strah postoji, ali narodima u BiH nije do rata

Euronews 11.03.2022
Lider Stranke demokratske akcije (SDA) Bakir Izetbegović ocenio je danas da se rat u Ukrajini odražava na BiH, da razlog za strah postoji, ali i da "narodima na Balkanu, naročito narodima u Bosni i Hercegovini, nije do rata". Izetbegović je u… »
Izetbegović: Narodima na Balkanu, posebno u BiH, nije do rata

Izetbegović: Narodima na Balkanu, posebno u BiH, nije do rata

Danas 11.03.2022
Lider Stranke demokratske akcije (SDA) Bakir Izetbegović izjavio je da postoje razlozi za strah od novog rata u BiH, ali da on smatra da narodima na Balkanu, a posebno u BiH, nije do rata. „Razlog za strah postoji, samo mislim da narodima na Balkanu… »
Izetbegović: Narodima na Balkanu, posebno u BiH, nije do rata

Izetbegović: Narodima na Balkanu, posebno u BiH, nije do rata

N1 Info 11.03.2022
Lider Stranke demokratske akcije Bakir Izetbegović izjavio je da postoje razlozi za strah od novog rata u BiH, ali da on smatra da narodima na Balkanu, a posebno u BiH, nije do rata. „Razlog za strah postoji, samo mislim da narodima na Balkanu… »

Vesti dana »