Повезане вести
Саинц најбржи другог дана тестирања у Бахреину
Спортске.нет 11.03.2022
Возач Ферарија Карлос Саинц остварио је данас најбоље време, током другог дана тестирања у Бахреину, пред почетак нове сезоне у шампионату Формуле 1. Шпански возач је најбржи круг одвезао у времену 1:33,552 минута, а укупно је… »
Други дан тестирања: Саинсов Ферари најбржи, црвене заставе
Спорт клуб 11.03.2022
У петак је комплетиран други дан званичних тестирања пред старт нове сезоне у Формули 1 – на јутарњим пробама најбржи је био возач Ферарија Карлос Саинс, који је остварио време 1:33,532, а возио је 60 кругова. Своју најбољу… »
Окон најбољи током другог дана тестирања пред почетак сезоне у Формули 1
Нова 11.03.2022
Возач Алпина Естабан Окон остварио је најбоље време у јутарњем делу другог дана тестирања у Бахреину, уочи почетка сезоне у Формули 1. Окон је забележио резултат 1:34,276 минута, односно био је 0,09 секунди бржи од Шарла… »
Вести дана »
Тренери се сукобили и зарадили искључење: Валенсија након нове драме славила у Атини (ВИДЕО)
Данас пре 26 минутајош 2 повезане
„Ово је било упозорење“: Блокада у Земуну због Лазара Мишића, студенти најавили дужу акцију ако не буде ослобођен
Данас пре 46 минутајош 1 повезана






