Povezane vesti

Gojković: Mi smo treći put, nikada nismo učestvovali u vlasti, kraljevina je sveti cilj (VIDEO)

Gojković: Mi smo treći put, nikada nismo učestvovali u vlasti, kraljevina je sveti cilj (VIDEO)

Beta 12.03.2022
Predstavnik Patriotskog bloka za obnovu Kraljevine Srbije Žika Gojković izjavio je danas da se taj pokret "potpuno ideološki razlikuje od svih na političkoj sceni Srbije". "Nama nije isključivi cilj da dodjemo na vlast, već se borimo za jedan viši… »
Gojković: Mi smo treći put, nikada nismo učestvovali u vlasti, kraljevina je sveti cilj

Gojković: Mi smo treći put, nikada nismo učestvovali u vlasti, kraljevina je sveti cilj

Beta video 12.03.2022
BEOGRAD - Predstavnik Patriotskog bloka za obnovu Kraljevine Srbije Žika Gojković izjavio je danas da se taj pokret ``potpuno ideološki razlikuje od svih na političkoj sceni Srbije``. ``Nama nije isključivi cilj da dodjemo na vlast, već se borimo za… »
Gojković: Nikada nismo učestvovali u vlasti, kraljevina je sveti cilj

Gojković: Nikada nismo učestvovali u vlasti, kraljevina je sveti cilj

Nova 12.03.2022
Predstavnik Patriotskog bloka za obnovu Kraljevine Srbije Žika Gojković izjavio je da se taj pokret "potpuno ideološki razlikuje od svih na političkoj sceni Srbije". „Nama nije isključivi cilj da dođemo na vlast, već se borimo za jedan viši cilj… »

Vesti dana »