Povezane vesti
PUPS: u Kragujevcu: "Ni penzioneri, ni sela neće izdati Srbiju"
Blic 12.03.2022
"Prioriteti PUPS-a su jasni i konkretni - penzije prate plate, 3P - jedanaesta penzionerska zapovest, socijalna- garantovana penzija ne manja od 100 evra za starije od 65 godina bez ikakvih primanja, garantni fond za strateške poljoprivredne proizvode i… »
Krkobabić (PUPS): Garantovana penzija ne manja od 100 evra
Nova 12.03.2022
Lider Partije ujedinjenih penzionera Srbije (PUPS) Milan Krkobabić izjavio danas u Kragujevcu da su prioriteti te partije garantovana penzija ne manja od 100 evra za starije od 65 godina bez ikakvih primanja, garantni fond za strateške poljoprivredne… »
Krkobabić: Garantovana penzija ne manja od 100 evra
Euronews 12.03.2022
Lider PUPS-a Milan Krkobabić izjavio danas u Kragujevcu da su prioriteti te partije garantovana penzija ne manja od 100 evra za starije od 65 godina bez ikakvih primanja, garantni fond za strateške poljoprivredne proizvode i naseljavanje praznih kuća u… »
Vesti dana »

Srpska lista o nasilju kurtijevih političara: Ispunjeni su svi zakonski uslovi za kandidate na izborima
Dnevnik pre 50 minutajoš 21 povezana

Rojters: Putin od Ukrajine traži ceo Donbas, bez članstva u NATO-u i stranih trupa
RTV pre 1 satjoš 23 povezane

Netanjahu najavljuje početak pregovora o oslobađanju talaca dok se nastavlja plan zauzimanja Gaze
Naslovi.ai pre 5 minutajoš 30 povezanih

„Vučić je prevarant i sve što radi u ekonomskoj politici je prevara“
Pravda pre 3 satajoš 24 povezane

Jovanov: Građani na okupljanjima protiv blokada pokazali da im je dosta nasilja
Euronews pre 1 satjoš 37 povezanih