Povezane vesti
Počeo lov na ljude u Ukrajini: Služba bezbednosti krenula na svoje građane
Pravda 12.03.2022
Služba bezbednosti Ukrajine (SBU) počela je lov na građane koji žele da odu u Rusiju, izjavio je načelnik Centra za kontrolu nacionalne odbrane Ruske Federacije general-pukovnik Mihail Mizincev, pišu RIA Novosti. Bezbednjaci su dobili stroga uputstva da… »
Humanitarni koridori otvoreni od 10 sati svakog dana
Dnevnik 12.03.2022
KIJEV: Evakuacije civila iz gradova na liniji fronta u ukrajinskoj Kijevskoj oblasti nastavljaju se danas, a planirano je da se nastave i u nedelju, rekao je regionalni guverner Aleksij Kuleba lokalnim medijima. "Pokušavaćemo da izvlačimo ljude svakog… »
Vesti dana »
Vazdušni udari na Odesu - oštećeni objekti lučke infrastrukture; EU: Novi paket sankcija Rusiji
RTS pre 6 minutajoš 31 povezana
Naftnim kompanijama odobreno korišćenje operativnih rezervi evrodizela
RINA pre 1 satjoš 28 povezanih
Vlada odobrila 30.000 vaučera po 10.000 dinara! Mali: Doneće uštede u budžetima penzionera, evo kako će se odvijati prijave
Blic pre 45 minutajoš 21 povezana
Vremenska prognoza za četvrtak, 23. jul: Danas jutro sunčano, popodne oblačno sa kišom
Beta pre 2 satajoš 21 povezana
"Trenutna situacija izuzetno je hidrološki teška" Oglasio se EPS: Nema razloga za brigu, snabdevanje strujom stabilno
Dnevnik pre 1 satjoš 13 povezanih


