Povezane vesti

Majčinu sliku je prvi put videla na grobu! Milica Kemez se prisetila surovog odrastanja i trauma koje ne prolaze!

Majčinu sliku je prvi put videla na grobu! Milica Kemez se prisetila surovog odrastanja i trauma koje ne prolaze!

Svet & Skandal 12.03.2022
Modna dizajnerka i nekadašnja učesnica „Zadruge“ – Milica Kemez ne krije da je tokom odrastanja doživljavala traumatična iskustva koja su je obeležila za čitav život, a samo osvrtanje na detinjstvo u hraniteljskoj porodici i ženi koja se… »
Hraniteljka mi je kopčom kaiša otvorila lobanju! Ispovest Pinkove voditeljke ledi krv u žilama - Milica prošla pakao!

Hraniteljka mi je kopčom kaiša otvorila lobanju! Ispovest Pinkove voditeljke ledi krv u žilama - Milica prošla pakao!

Mondo 12.03.2022
Milica Kemez otkrila jezive detalje svog odrastanja. Milica Kemez otkrila jezive detalje svog odrastanja. Bivša učesnica Zadruge i voditeljka Red televizije Milica Kemez je još u toku rijalitija otkrila svoju tešku životnu priču. Milica i njena… »
Maminu sliku sam prvi put videla na grobu! Potresna ispovest bivše zadrugarke: Hraniteljka mi je kopčom kaiša otvarala…

Maminu sliku sam prvi put videla na grobu! Potresna ispovest bivše zadrugarke: Hraniteljka mi je kopčom kaiša otvarala…

Kurir 12.03.2022
Danas je televizijska voditeljka i dizajnerka, a stravične priče iz detinjstva Milice Kemez mnogi su mogli da čuju dok je bila učesnica rijalitija "Zadruga", a o tome da je majčinu sliku prvi put videla na grobu, te kakve traume vuče iz… »

Vesti dana »