Povezane vesti

Škoro: Odustao sam od kandidature, vidim da se mnogi raduju

Škoro: Odustao sam od kandidature, vidim da se mnogi raduju

Dnevnik 13.03.2022
BEOGRAD: Novinar Srđan Škoro odustao je od kandidature za predsednika Srbije, a glavni razlog za to je što nije želeo da bude, kako kaže, deo dogovorene izborne predstave u kojoj se unapred znaju pobednici. Škoro je za Tan‌jug naveo da je dodatni… »
Škoro odustao od kandidature za predsednika Srbije: "Ne želim da budem deo predstave u kojoj se unapred znaju pobednici"

Škoro odustao od kandidature za predsednika Srbije: "Ne želim da budem deo predstave u kojoj se unapred znaju pobednici"

Euronews 13.03.2022
Novinar Srđan Škoro odustao je od kandidature za predsednika Srbije, a glavni razlog za to je što nije želeo da bude, kako kaže, deo "dogovorene izborne predstave u kojoj se unapred znaju pobednici". Škoro je za Tanjug naveo da je dodatni razlog… »
Škoro: Odustao sam od kandidature, nisam imao novca za kampanju

Škoro: Odustao sam od kandidature, nisam imao novca za kampanju

Danas 13.03.2022
Novinar Srđan Škoro saopštio je danas da se nije kandidovao za predsednika Srbije jer nije uspeo da sakupi dovoljno novca za kampanju. „Politika u Srbiji je sport za bogate. Ja sam čovek s Biroa za nezaposlene gde ću i ostati i posle ovih izbora… »
Škoro: Odustao sam od kandidature, Vučić konačno može da odahne

Škoro: Odustao sam od kandidature, Vučić konačno može da odahne

N1 Info 13.03.2022
Novinar Srđan Škoro saopštio je da se nije kandidovao za predsednika Srbije jer nije uspeo da sakupi dovoljno novca za kampanju. Škoro je agenciji Beta kazao da nije želeo da pristane da bude deo „kombinacija i kalkulacija“ na opozicionoj sceni… »
Srđan Škoro odustao od kandidature za predsednika: Vučić konačno može da odahne

Srđan Škoro odustao od kandidature za predsednika: Vučić konačno može da odahne

Nova 13.03.2022
Novinar Srđan Škoro saopštio je da se nije kandidovao za predsednika Srbije jer nije uspeo da sakupi dovoljno novca za kampanju. Škoro je agenciji Beta kazao da nije želeo da pristane da bude deo „kombinacija i kalkulacija“ na opozicionoj sceni… »

Vesti dana »