Povezane vesti

Pretnje, izlivi besa, iznošenje prljavog VEŠA! Sve se treslo od brutalne SVAĐE Dalile i Dejana Dragojevića!

Pretnje, izlivi besa, iznošenje prljavog VEŠA! Sve se treslo od brutalne SVAĐE Dalile i Dejana Dragojevića!

Svet & Skandal 13.03.2022
Još jedna burna noć u „Zadruzi“ dogodila se na inicijativu Dalile i Dejana Dragojevića, koji nisu uspeli da ostanu imuni na škakljiva pitanja novinara, a da između bivših partnera i dalje ne može da padne „ruka pomiranja“, govori i… »
Nezapamćeni okršaj Dalile i Dejana! Opasno mu zapretila, on pobesneo i obrukao je pred svima - Sad imam avion kraj sebe!

Nezapamćeni okršaj Dalile i Dejana! Opasno mu zapretila, on pobesneo i obrukao je pred svima - Sad imam avion kraj sebe!

Mondo 13.03.2022
Nema šta nisu rekli jedno drugom. Nema šta nisu rekli jedno drugom. Tokom emisije "Pitanja novinara" sinoć je u Zadruzi došlo do žestokog okršaja između bivših supružnika Dalile i Dejana Dragojevića, koji i dalje ne pronalaze zajednički jezik… »
Okršaj bivšeg bračnog para! Dalila i Dejan žestoko jedno protiv drugog!

Okršaj bivšeg bračnog para! Dalila i Dejan žestoko jedno protiv drugog!

Svet plus 13.03.2022
Okršaj bivšeg bračnog para! Dalila i Dejan žestoko jedno protiv drugog tokom emisije "Pitanja novinara". Kad budem skupljao pljuvačku tad ćeš me zanimati... Tokom emisije "Pitanja novinara" sinoć je došlo do žestokog okršaja između bivših… »
Dejan stavljan na stub drama! Zadrugari osudili Dragojevića zbog ponašanja prema Sandri, on pobesneo zbog istine ii napravio…

Dejan stavljan na stub drama! Zadrugari osudili Dragojevića zbog ponašanja prema Sandri, on pobesneo zbog istine ii napravio…

Alo 13.03.2022
Odnos Sandre i Dejana tema je u Zadruzi već danima. Tokom emisije Pitanja novinara, Sandra Rešić je završila u suzama zbog surovih reči bivšeg prijatelja Dejana Dragojevića. Naime, Aleksandra Nikolić je prva pitana da prokomentariše ovaj sukob, a… »

Vesti dana »