Povezane vesti

Miljana Kulić u invalidskim kolicima stigla u BELU kuću! Sa dečkom Nenadom će živeti pred kamerama! (FOTO)

Miljana Kulić u invalidskim kolicima stigla u BELU kuću! Sa dečkom Nenadom će živeti pred kamerama! (FOTO)

Svet & Skandal 13.03.2022
Kontroverzna rijaliti učesnica Miljana Kulić oduševila je ljubitelje specifičnog smisla za humor ponovnim učešćem u „Zadruzi 5“ , ali sa u novom ruhu, sa izabranikom Nenadom Macanovićem, koji je kako tvrdi, gleda kao malo vode na dlanu… »
Miljana Kulić sa dečkom Nenadom Macanovićem ušla u “Zadrugu” (VIDEO)

Miljana Kulić sa dečkom Nenadom Macanovićem ušla u “Zadrugu” (VIDEO)

Vesti online 13.03.2022
Rijaliti zvezda Miljana Kulić vratila se u Zadrugu 5. Kulićeva se pojavila u Šimanovcima u invalidskim kolicima. – Pala sam ispred tržnog centra, kad sam bila sa mamom i Nenadom da kupim stvari. Ugojila sam se posle preležane korone. Pala sam kad… »
Miljana Kulić u invalidskim kolicima ušla u "zadrugu": Polomila je nogu i sledi joj operacija: "Biću u rijalitiju jer je to…

Miljana Kulić u invalidskim kolicima ušla u "zadrugu": Polomila je nogu i sledi joj operacija: "Biću u rijalitiju jer je to…

Blic 12.03.2022
Miljana Kulić nedavno je polomila nogu, a to je nije omelo da večeras ponovo uđe u rijaliti "Zadruga". Na samom početku Miljana Kulić je otkrila da je prošla kroz pakao zbog bolova. - Da nije bilo Nenada, mog dečka, ko zna šta bi bilo. Pala sam… »

Vesti dana »