Povezane vesti

Anastasijin nastup, top izgled, ljubavni život: Ceca iznela privatnost: Nije baš da ode jedan, dođu 2, ali nikad nije…

Anastasijin nastup, top izgled, ljubavni život: Ceca iznela privatnost: Nije baš da ode jedan, dođu 2, ali nikad nije…

Kurir 13.03.2022
Pevačica Svetlana Ceca Ražnatović progovorila je o svom privatnom životu. Ceca se u Premijeri osvrnula na prvi nastup ćerke Anastasije, a prvo otkrila tajnu svog dobrog izgleda. "Dobra energija i lepe stvari u životu, ja sam uvek bila pozitivna, sve… »
„Do sada sam ja bila DIVA, u penziji ću da PECAM“: Ceca Ražnatović ogolila dušu o intimni i ljubavi!

„Do sada sam ja bila DIVA, u penziji ću da PECAM“: Ceca Ražnatović ogolila dušu o intimni i ljubavi!

Svet & Skandal 13.03.2022
Svetlana Ceca Ražnatović tokom protekle večeri bila je veoma uzbuđena kako zbog svog nastupa na „Music Week“ festivalu koji je održan na Kopaoniku, ali i prvog nastupa svoje naslednice Anastasije, koja se na bini poznatog kluba u Parizu popela… »
"Do sada sam ja bila diva": Ceca o Anastasiji, muškarcima i novcu: "Mogu sebi sve da priuštim, u penziji ću da pecam"…

"Do sada sam ja bila diva": Ceca o Anastasiji, muškarcima i novcu: "Mogu sebi sve da priuštim, u penziji ću da pecam"…

Blic 13.03.2022
Folk zvezda Svetlana Ceca Ražnatović sinoć je nastupila na festivalu "Music Week" koji je održan na Kopaoniku, a nakon nastupa je sa osmehom govorila o brojnim aktuelnim temama. Ceca je napravila pravi spektakl na Kopaoniku, a kako je istakla, nije… »
Do sada sam ja bila diva! Ceca imala tremu zbog Anastasije, otkrila šta joj je rekla pred prvi nastup i kad će u penziju

Do sada sam ja bila diva! Ceca imala tremu zbog Anastasije, otkrila šta joj je rekla pred prvi nastup i kad će u penziju

Mondo 13.03.2022
Ceca Ražnatović nije bila s ćerkom u Parizu, ali je sve vreme pratila šta se dešava. Ceca Ražnatović nije bila s ćerkom u Parizu, ali je sve vreme pratila šta se dešava. Anastasija Ražnatović sinoć je održala prvi nastup u karijeri, u… »
VIDEO INTERVJU Ceca: Ceo svoj život sam opevala u svojim pesmama

VIDEO INTERVJU Ceca: Ceo svoj život sam opevala u svojim pesmama

Nova 13.03.2022
Posle odličnog nastupa na Music Week Festivalu, folk zvezda pričala nam je o novom albumu, ljubavima, ćerki Anastasiji, Marini Tucaković, pa čak i o penziji. Tokom vikenda je na Kopaoniku održan veliki Music Week Festival na kojem su, tokom prve dve… »
Sve mogu da priuštim, ne treba mi muškarac da me fascinira: Ceca iskreno o novcu, ljubavi i Anastasijinoj karijeri - "Imam…

Sve mogu da priuštim, ne treba mi muškarac da me fascinira: Ceca iskreno o novcu, ljubavi i Anastasijinoj karijeri - "Imam…

Večernje novosti 13.03.2022
Foto: Ataimages Ceca je napravila pravi spektakl na Kopaoniku, a kako je istakla, nije imala tremu zbog svog konceta, već zbog svoje ćerke Anastasije Ražnatović, koja je sinoć imala svoj prvi nastup, i to u Parizu, piše " Blic". - Imala sam tremu… »
Pogledajte deo Cecinog zapaljivog nastupa na Music Week-u (VIDEO)

Pogledajte deo Cecinog zapaljivog nastupa na Music Week-u (VIDEO)

Nova 13.03.2022
Tokom vikenda je na Kopaoniku održan veliki Music Week Festival na kojem su, tokom prve dve večeri, nastupale regionalne zvezde Saša Matić i Svetlana Ražnatović Ceca. Saši Matiću je tokom prve večeri društvo pravio Nenad Cvijetić, a u subotu… »
Biljana Tipsarević đuska uz Cecu i narodnjake na Music Week-u (VIDEO)

Biljana Tipsarević đuska uz Cecu i narodnjake na Music Week-u (VIDEO)

Nova 13.03.2022
Monda kreatorka Biljana Tipsarević, supruga tenisera Janka Tipsarevića, sinoć je bila u ludom noćnom provodu na Kopaoniku, na Music Week-u, gde je đuskala uz narodnjake i velike hitove pevačice Svetlane Cece Ražnatović. Biljana je bila u društvu… »

Vesti dana »