Povezane vesti

Hakovani profili Konstrakte na društvenim mrežama

Hakovani profili Konstrakte na društvenim mrežama

RTS 13.03.2022
Zvanični nalozi Konstrakte na Fejsbuku i Instagramu su nedostupni. „Svi nalozi su hakovani i možda je tako bolje, navikao sam biti sam", rekla je Konstrakta u video-objavi na nalogu benda „Zemlja gruva" na Tik-toku. „Probaćemo da vratimo sve… »
Konstrakta: Svi nalozi su hakovani, umetnica je nevidljiva

Konstrakta: Svi nalozi su hakovani, umetnica je nevidljiva

N1 Info 13.03.2022
Konstrakta je objavila na instagram nalogu grupe Zemlja gruva da su joj svi nalozi hakovani. „Svi nalozi su hakovani i možda je i tako bolje, ‘navikao sam biti sam’. Probaćemo da vratimo naloge, uz pomoć stručnjaka, a ako to ne uspemo – idemo… »
Konstrakta na meti hakera: Ugasili su mi sve profile na društvenim mrežama

Konstrakta na meti hakera: Ugasili su mi sve profile na društvenim mrežama

Nova 13.03.2022
Ovogodišnja predstavnica Srbije na Evroviziji, Konstrakta, našla se u neprijatnoj situaciji kada su joj hakovani profili na društvenim mrežama. Konstrakta se tim povodom obratila video snimkom, koji je podelila na Instagram nalogu grupe „Zemlja… »
Konstrakta doživela neprijatnost: Oglasila se javno i obratila svima - "Ako i to ne uspemo, idemo ispočetka" (video)

Konstrakta doživela neprijatnost: Oglasila se javno i obratila svima - "Ako i to ne uspemo, idemo ispočetka" (video)

Mondo 13.03.2022
Umetnici ugašeni svi profili na mrežama. Umetnici ugašeni svi profili na mrežama. Ovogodišnja predstavnica Srbije na Evroviziji, Ana Đurić umetničkog imena Konstrakta, koja je danima glavna tema svih medija u regionu, obratila se fanovima na… »
Neko je želeo da joj napakosti: Konstrakti hakovani svi nalozi na društvenim mrežama! Umetnica se obratila i poručila ovo…

Neko je želeo da joj napakosti: Konstrakti hakovani svi nalozi na društvenim mrežama! Umetnica se obratila i poručila ovo…

Kurir 13.03.2022
Prošlo je nedelju dana otkako smo dobili predstavnika koji će se takmičiti na Evroviziji u Torinu. Ubedljivu pobedu odnela je Ana Đurić Konstrakta, sa pesmom "In corpore samo". O Konstrakti se i dalje piše, a izgleda da njen život ne interesuje… »

Vesti dana »