Povezane vesti

U blizini Kijeva ubijen novinar Brent Reno, otklonjena dilema za koga je radio

U blizini Kijeva ubijen novinar Brent Reno, otklonjena dilema za koga je radio

RTV 13.03.2022
KIJEV - Novinar Brent Reno ubijen je, a još jedan novinar ranjen, u blizini Kijeva, saopštio je danas šef regionalne policije. Ovaj 51-godišnji nagrađivani novinar ubijen je kada su ruske snage otvorile vatru na automobil u blizini Irpina, preneo je… »
Magazin Tajm: Ubijeni novinar Brent Reno izveštavao za nas

Magazin Tajm: Ubijeni novinar Brent Reno izveštavao za nas

Dnevnik 13.03.2022
NjUJORK: Američki novinar Brent Reno, koji je ubijen u Ukrajini, radio je na projektu globalne izbegličke krize za magazin Tajm, saopštio je taj njujorški dvonedeljnik. Američki list je u saopštenju izrazio veliko žaljenje zbog pogibije svog… »
Kolega američkog novinara koji je ubijen otkrio detalje napada: "moj prijatelj je upucan i ostavljen"

Kolega američkog novinara koji je ubijen otkrio detalje napada: "moj prijatelj je upucan i ostavljen"

Blic 13.03.2022
Nagrađivani video novinar Brent Reno(51) upucan je kada su ruske snage otvorile vatru na automobil u blizini Irpinja, u blizini Kijeva dok je njegov kolega Huan Aredondo, prebačen u bolnicu. U razgovoru sa koleginicom iz Italije, on je opisao kako su… »
„Moj prijatelj je upucan i ostavljen“: Američki novinar o pogibiji kolege VIDEO

„Moj prijatelj je upucan i ostavljen“: Američki novinar o pogibiji kolege VIDEO

Nova 13.03.2022
Amerčki novinar Brent Reno (51) ubijen je danas tokom napada ruske vojske na Irpin koji se nalazi u Kijevskoj oblasti. U ovom napadu ranjen je još jedan novinar poreklom iz Amerike - Huan Aredondo, koji je uspeo da preživi pucnjavu. Aredondo je ubrzo… »
Američki novinar ranjen u Ukrajini: "Išli smo da slikamo izbeglice, a oni su počeli da pucaju na nas"

Američki novinar ranjen u Ukrajini: "Išli smo da slikamo izbeglice, a oni su počeli da pucaju na nas"

Euronews 13.03.2022
Američki novinar, Huan Aredondo, koji je ranjen u incidentu u kom je poginuo njegov kolega Brent Reno, prebačen je i operisan u bolnici u Kijevu. On je rekao italijanskom novinaru da je bio sa Brentom Renoom kada su se našli na udaru otvorene vatre… »
Ranjeni novinar u Ukrajini: Išli smo da snimamo izbeglice, počeli su da pucaju

Ranjeni novinar u Ukrajini: Išli smo da snimamo izbeglice, počeli su da pucaju

N1 Info 13.03.2022
Američki novinar Huan Aredondo prebačen je u bolnicu nakon incidenta u kome je drugi američki novinar poginuo u Irpinu u Ukrajini. On je italijanskom novinaru rekao da je bio sa Brentom Renoom kada su se našli na udaru, na snimku objavljenom na… »
"Moj prijatelj je upucan i ostavljen!" Kolega ubijenog novinara u Ukrajini opisao užas - išli smo da snimamo, a onda...

"Moj prijatelj je upucan i ostavljen!" Kolega ubijenog novinara u Ukrajini opisao užas - išli smo da snimamo, a onda...

Mondo 13.03.2022
Informaciju o smrti američkog novinara saopštio je i potvrdio šef regionalne policije. Informaciju o smrti američkog novinara saopštio je i potvrdio šef regionalne policije. Američki novinar Brent Reno (51) ubijen je u blizini Kijeva, dok je njegov… »
Američki novinar i reditelj poginuo u Ukrajini, još jedan ranjen

Američki novinar i reditelj poginuo u Ukrajini, još jedan ranjen

Radio 021 13.03.2022
Američki novinar i reditelj Brent Reno poginuo je u Irpinu, u Ukrajini, dok je još jedan novinar ranjen, javlja CNN pozivajući se na policiju kijevske oblasti. Prvobitno je objavljeno da je novinar Brent Reno radio za Njujork tajms, ali ovaj list je to… »
Američki novinar poginuo u Ukrajini

Američki novinar poginuo u Ukrajini

N1 Info 13.03.2022
Jedan američki novinar poginuo je u Irpinu u Ukrajini, a drugi je ranjen, javlja CNN pozivajući se na policiju kijevske oblasti. Prvobitno je objavljeno da je novinar Brent Reno radio za Njujork tajms, ali ovaj list je to demantovao. „Brent je bio… »

Vesti dana »