Povezane vesti

Dragana Mićalović se rasplakala u emisiji: Otkrila koji deo života je izgubila

Dragana Mićalović se rasplakala u emisiji: Otkrila koji deo života je izgubila

Nova 13.03.2022
Glumica Dragana Mićalović pustila je suzu u jednoj emisiji kada je videla ko se uključio u program. Dragana je pokazala svoju emotivnu stranu kada se u emisiju uključila njena koleginica sa fakulteta Tamara Milačić, koja je otkrila kakva je… »
Dragana Mićalović se rasplakala u emisiji: Bog je zapisao da je trebalo da čekam deset godina na to, ali drago mi je

Dragana Mićalović se rasplakala u emisiji: Bog je zapisao da je trebalo da čekam deset godina na to, ali drago mi je

Mondo 13.03.2022
Glumica u jednom momentu tokom gostovanja nije mogla da se suzdrži. Glumica u jednom momentu tokom gostovanja nije mogla da se suzdrži. Glumica Dragana Mićalović bila je preemotivna tokom gostovanja u emisiji, kada se u program uključila njena… »
Dragana Mićalović se rasplakala u emisiji: "Bog je zapisao da je trebalo da čekam 10 godina, ali to je moja sudbina i drago…

Dragana Mićalović se rasplakala u emisiji: "Bog je zapisao da je trebalo da čekam 10 godina, ali to je moja sudbina i drago…

Blic 13.03.2022
Dragana Mićalović gostovala je na K1 televiziji u emisiji „Prvi red“ i pustila je suzu kada se u program uključila njena koleginica sa fakulteta Tamara Milačić, koja je otkrila kakva je Dragana u roli studentkinje – ulozi na koju je čekala… »

Vesti dana »