Povezane vesti
Miljko Ristić u Rakovici predstavio projekte srpskih radikala u oblasti zdravstva
Pravda 13.03.2022
Kandidat Srpske radikalne stranke za gradonačelnika Beograda, Miljko Ristić, obišao je pijacu na Vidikovcu i razgovarao sa građanima. '’Srpska radikalna stranka ima u svom planu i programu veoma veliki broj aktivnosti, i to može da se vidi iz programa… »
Ristić (SRS): Godišnje i do 50.000 stanovnika Srbije umre od kardiovaskularnih i malignih bolesti
Beta video 13.03.2022
BEOGRAD- Kandidat Srpske radikalne stranke (SRS) za gradonačelnika Beograda Miljko Ristić upozorio je danas da po broju smrti od kardiovaskularnih i malignih bolesti na godišnjem nivou, Srbija zauzima ``katastrofalno drugo ili treće mesto`` u Evropi i… »
Vesti dana »

Protesti podrške novopazarskim studentima širom Srbije: Policija koristila biber sprej protiv demonstranata u Novom Sadu, sukobi Žandarmerije i građana u Kraljevu (FOTO, VIDEO)
Danas pre 2 satajoš 2 povezane

Netanjahu osudio Starmerovu nameru da Britanija prizna državu Palestinu: "Sutra će biti pretnja njima"
Blic pre 2 satajoš 3 povezane

MUP posle incidenata na Zvezdinoj utakmici: Red na stadionima je odgovornost organizatora
Danas pre 2 satajoš 6 povezanih

MUP: Policajci povređeni u napadima pre utakmice FK Crvena Zvezda – Linkoln
RTS pre 2 satajoš 3 povezane