Povezane vesti

Istinska smo opozicija SNS: Dobrica Veselinović, koalicija "Moramo"

Istinska smo opozicija SNS: Dobrica Veselinović, koalicija "Moramo"

Večernje novosti 14.03.2022
Foto M. Anđela Znaju nas sa protesta i iz zajedničkih akcija i podržavaju nas da tu borbu za dobar grad prenesemo i u beogradske institucije, kao i da smo mi jedina opcija na ovim izborima koja predstavlja iskrenu i istinsku opoziciju višedecenijskom… »
Veselinović: Mi smo istinska opozicija višedecenijskom statusu kvo koji živimo

Veselinović: Mi smo istinska opozicija višedecenijskom statusu kvo koji živimo

Nova 14.03.2022
Kandidat koalicije Moramo za gradonačelnika Beograda Dobrica Veselinović rekao je da su predstavnici te izborne liste nova politička snaga koju su gradjani i gradjanke Beograda prepoznali kao ljude kojima je zaista stalo do problema sa kojima se… »
Veselinović: Mi smo istinska opozicija višedecenijskom statusu kvo koji živimo

Veselinović: Mi smo istinska opozicija višedecenijskom statusu kvo koji živimo

Danas 14.03.2022
Kandidat koalicije Moramo za gradonačelnika Beograda Dobrica Veselinović rekao je da su predstavnici te izborne liste nova politička snaga koju su građani i građanke Beograda prepoznali kao ljude kojima je zaista stalo do problema sa kojima se… »
Veselinović: Mi smo istinska opozicija višedecenijskom statusu kvo koji živimo

Veselinović: Mi smo istinska opozicija višedecenijskom statusu kvo koji živimo

Radio sto plus 14.03.2022
„Znaju nas sa protesta i iz zajedničkih akcija i podržavaju nas da tu borbu za dobar grad prenesemo i u beogradske institucije, kao i da smo mi jedina opcija na ovim izborima koja predstavlja iskrenu i istinsku opoziciju višedecenijskom statusu kvo… »
Veselinović: Jedina smo istinska opozicija višedecenijskom statusu kvo

Veselinović: Jedina smo istinska opozicija višedecenijskom statusu kvo

N1 Info 14.03.2022
Kandidat koalicije Moramo za gradonačelnika Beograda Dobrica Veselinović rekao je da su predstavnici te izborne liste nova politička snaga koju su građani i građanke Beograda prepoznali kao ljude kojima je zaista stalo do problema sa kojima se… »

Vesti dana »