Povezane vesti
Zbog zabrane prodaje polovne robe kod Tvrđave, prodavci protestovali ispred Gradske kuće
Južne vesti 14.03.2022
Nakon što su tokom vikenda obustavili saobraćaj, prodavci koji godinama polovnu robu prodaju kod niške Tvrđave, protestovali su ispred Gradske kuće. Traže od nadležnih da im omoguće da vikendom i dalje rade na nekoj lokaciji blizu centra. Dogovor nisu… »
Pijačni prodavci u Nišu ponovo protestovali ispred Gradske kuće (VIDEO)
Niške vesti 14.03.2022
Prodavci su i minule subote protestovali ispred Gradske kuće, a na kratko su i blokirali saobraćaj u Jadranskoj ulici. Predstavnici prodavaca sastali su se sa gradonačelnicom Draganom Sotirovski, ali dogovor nisu postigli, pa je za sutra dogovoren novi… »
Prodavci na buvljaku protestuju ispred kabineta gradonačelnice Niša
N1 Info 14.03.2022
Prodavci polovne robe na buvljoj pijaci na parkingu pored Tvrđave u centru Niša, koju je tržišna inspekcija zatvorila u subotu, nastavili su protest ispred kabineta gradonačelnice Dragane Sotirovski. Nezadovoljni predlozima gradonacelnice o preseljenju… »
Prodavci sa buvljaka jutros protestovali ispred kabineta gradonačelnice Niša
Danas 14.03.2022
Prodavci polovne robe na buvljoj pijaci na parkingu pored Tvrđave u centru Niša, koju je tržišna inspekcija zatvorila u subotu, nastavili su danas protest ispred kabineta gradonačelnice Dragane Sotirovski. Prodavci sa buvljaka, koji su uglavnom u teškom… »
Vesti dana »

BIRN: Srbija u Izrael za prvih šest meseci 2025. izvezla više municije nego cele prošle godine
Radio sto plus pre 5 satijoš 9 povezanih

Šapić: Trg republike, Terazije, Vasina ulica - do 1. septembra puštanje saobraćaja
Beta pre 1 satjoš 23 povezane

Vremenska prognoza Srbije: prestanak padavina i najava toplotnog talasa od 9. avgusta
Naslovi.ai pre 20 minutajoš 30 povezanih

Orban: Dodik je osuđen jer odbija da igra kako Brisel svira /foto/
Sputnik pre 46 minutajoš 19 povezanih