Povezane vesti

Ruski pisac: Verujem da je ovaj rat početak kraja Putinove propagande

Ruski pisac: Verujem da je ovaj rat početak kraja Putinove propagande

N1 Info 14.03.2022
"Kada noću dolaze neki ljudi u susednu državu na nekim komadima gvožđa bez najave rata, šta je to uopšte?" Tako započinje svoj intervju o ratu između Rusije i Ukrajine jedan od najpopularnijih nezavisnih pisaca u Rusiji, Boris Akunjin. „Bio sam… »
Putin sam vodi "svoj rat": Samo dve osobe je obavestio o invaziji na Ukrajinu, sve odluke donosi bez konsultacija i niko ne zna…

Putin sam vodi "svoj rat": Samo dve osobe je obavestio o invaziji na Ukrajinu, sve odluke donosi bez konsultacija i niko ne zna…

Blic 14.03.2022
Rat u Ukrajini najavljivao se širom sveta gotovo mesec dana pre početka, ali kada je krenula ruska invazija 24. februara rano ujutru za tu “vojnu operaciju” znali su samo predsednik Rusije Vladimir Putin i njegovi ljudi od poverenja - ministar… »
Koliko je realna pretnja nuklearnog rata i koliko je Putin racionalan? Jeljcinov šef diplomatije tvrdi da su ruskom lideru…

Koliko je realna pretnja nuklearnog rata i koliko je Putin racionalan? Jeljcinov šef diplomatije tvrdi da su ruskom lideru…

Blic 13.03.2022
“Postoji mnogo diskusije o pretnji nuklearnog rata od strane Kremlja i da li je (ruski predsednik Vladimir) Putin racionalan. Podeliću svoje misli u ovom nizu. Da uokvirim: ne verujem da bi Rusija upotrebila nuklearno oružje i verujem da je Putin… »

Vesti dana »