Povezane vesti

Kolašinac pred SP: Uživam, treniram drugačije

Kolašinac pred SP: Uživam, treniram drugačije

Sport klub 14.03.2022
Predstojećeg vikenda u beogradskoj „Štark areni“ će se održati Svetsko prvenstvo u atletici, a jedan od predstavnika zemlje-domaćina biće i 37-godišnji bacač kugle Asmir Kolašinca. U susret velikom takmičenju govorio je između ostalog i o… »
Sve je spremno za spektakl: Kolašinac želi novi lični rekord na Svetskom dvoranskom prvenstvu u Beogradu!

Sve je spremno za spektakl: Kolašinac želi novi lični rekord na Svetskom dvoranskom prvenstvu u Beogradu!

Večernje novosti 14.03.2022
Asmir Kolašinac foto: N.Paraušić - Na Beogradskom mitingu sam izjednačio lični rekord u dvorani, a to je 21 metar i šest centimetara. S obzirom na celu seriju na takmičenju jasno je da sam spremniji i za više, što mi daje veliko samopouzdanje… »
Kolašinac: SP u Beogradu potvrda koliko nas u svetu poštuju

Kolašinac: SP u Beogradu potvrda koliko nas u svetu poštuju

Sportski žurnal 14.03.2022
Srpski reprezentativac u bacanju kugle Asmir Kolašinac rekao je da je predstojeće Svetsko atletsko prvenstvo u Štark areni dokaz koliko se Srbija pošstuje u svetu. Beograd će od 18. do 20. marta biti domaćin svetskog dvoranskog šampionata. „Ovo… »
Kolašinac želi novi lični rekord

Kolašinac želi novi lični rekord

Radio sto plus 14.03.2022
„Na Beogradskom mitingu sam izjednačio lični rekord u dvorani, a to je 21 metar i šest centimetara. S obzirom na celu seriju na takmičenju jasno je da sam spremniji i za više, što mi daje veliko samopouzdanje pred Svetsko prvenstvo. Pokušaću da… »
Kolašinac želi rezultat karijere u Beogradu, otkrio kako trenira

Kolašinac želi rezultat karijere u Beogradu, otkrio kako trenira

Nova 14.03.2022
Srpski atletičar Asmir Kolašinac rekao je da posle dobrih rezultata sa mnogo samopouzdanja dočekuje Svetsko dvoransko prvenstvo u Beogradu, na kome želi da postavi novi lični rekord u bacanju kugle. Srpski atletičar Asmir Kolašinac rekao je da… »

Vesti dana »