Povezane vesti

Nada Obrić kroz suze pričala o svojoj borbi sa karcinomom (VIDEO)

Nada Obrić kroz suze pričala o svojoj borbi sa karcinomom (VIDEO)

Vesti online 14.03.2022
Pevačica Nada Obrić u emisiji “RTS Ordinacija” progovorila je borbi sa karcinomom bešike, terapijama kroz koje je prošla, kao i kao i u čemu je pronašla najveću inspiraciju da nikad ne pomisli da se preda. Nada je na samom početku priče… »
Doktorka je rekla ja se ove žene bojim! Nada Obrić o bolnom periodu i borbi sa karcionomom: Saopštila sam deci da umirem!

Doktorka je rekla ja se ove žene bojim! Nada Obrić o bolnom periodu i borbi sa karcionomom: Saopštila sam deci da umirem!

Kurir 14.03.2022
Pevačica Nada Obrić pobedila je čak tri različita karcinoma na različitim organima, a o tome je sada otvoreno govorila kako bi ohrabrila mnoge koji se bore sa bilo kojom vrstom karcinoma. O bolesti, ali i terapijama kroz koje je prošla, kao i… »
Slomila se u programu uživo: Pevačica Nada Obrić pobedila tri karcinoma - lekari su mi davali još 1,5-2 meseca života…

Slomila se u programu uživo: Pevačica Nada Obrić pobedila tri karcinoma - lekari su mi davali još 1,5-2 meseca života…

Večernje novosti 14.03.2022
Foto: Printskrin O bolesti ali i terapijama kroz koje je prošla, kao i motivaciji da opstane, dirljivo je pričala u RTS Ordinaciji, otkrivajući da joj je intuicija uvek bila - najveći saveznik. Nakon ginekološkog karcinoma, usledio je melanom, a onda… »

Vesti dana »