Povezane vesti

Vučić: Drugi neka govore jezikom uvreda, mi ćemo činjenicama

Vučić: Drugi neka govore jezikom uvreda, mi ćemo činjenicama

Dnevnik 14.03.2022
VRANjE: Predsednik SNS i predsednički kandidat Aleksandar Vučić poručio je danas u Vranju da se na izborima 3. aprila bira u kom će pravcu ići Srbija, koja ne želi da se vraća u prošlost i propadanje, već da ide u budućnost. "Ovde računamo na… »
"Važno je da ne donosimo ishitrene odluke" Vučić u Vranju najavio nove investicije, a o situaciji u svetu kaže: "Naše je…

"Važno je da ne donosimo ishitrene odluke" Vučić u Vranju najavio nove investicije, a o situaciji u svetu kaže: "Naše je…

Blic 14.03.2022
Predsednik SNS i predsednički kandidat Aleksandar Vučić poručio je danas u Vranju da se na izborima 3. aprila bira u kom će pravcu ići Srbija, koja ne želi da se vraća u prošlost i propadanje, već da ide u budućnost. Skup je počeo izvođenjem… »
Vučić na mitingu u Vranju: Drugi neka govore jezikom uvreda, mi ćemo činjenicama

Vučić na mitingu u Vranju: Drugi neka govore jezikom uvreda, mi ćemo činjenicama

Euronews 14.03.2022
Predsednik SNS i predsednički kandidat Aleksandar Vučić poručio je danas u Vranju da se na izborima 3. aprila bira u kom će pravcu ići Srbija, koja ne želi da se vraća u prošlost i propadanje, već da ide u budućnost. "Ovde računamo na… »

Vesti dana »