Povezane vesti

Samo da mi bog čuva decu: Potresne reči oca pred pogibiju sina (18) u Velikom Gradištu, ubio ga pijani vozač (20) BMW-a

Samo da mi bog čuva decu: Potresne reči oca pred pogibiju sina (18) u Velikom Gradištu, ubio ga pijani vozač (20) BMW-a

Kurir 15.03.2022
Stravična nesreća koja se dogodila u subotu dva sata iza ponoći na putu u blizini sela Kumane prema Velikom Gradištu u kojoj je poginuo L.R. (18) vozeći skuter, na koga je u alkoholisanom stanju naleteo BMW-om M.S. (20) iz sela Kisiljeva, potresla… »
Vozač BMW smrti iza rešetaka: Pijanom mladiću koji je usmrtio tinejdžera (18) određen pritvor!

Vozač BMW smrti iza rešetaka: Pijanom mladiću koji je usmrtio tinejdžera (18) određen pritvor!

Kurir 15.03.2022
Vozaču "BMW" M.S. (20), osumnjičenom za izazivanje teške nesreće u kojoj je poginuo motociklista L.R. iz Velikog Gradišta, posle saslušanja pred Višim tužilaštvom u Požarevcu, određen je pritvor do 30 dana. Podsetimo, stravična nesreća… »
"Otac je izgubio sina, braća su izgubila brata": Meštani Velikog Gradišta tuguju za stradalim tinejdžerom: Ovo je još…

"Otac je izgubio sina, braća su izgubila brata": Meštani Velikog Gradišta tuguju za stradalim tinejdžerom: Ovo je još…

Blic 14.03.2022
"Izgubio je sina, braća su izgubila brata, a znate zbog čega, jer je kod nas tako da se detetu kupu što brži, što bolji auto, "ja nisam imao, al moje dete će da ima"... I kad se ovako nešto desi, ko je kriv?" Veliko Gradište je pre dva dana… »

Vesti dana »

Uživo: Srbija gubi od Engleske

Uživo: Srbija gubi od Engleske

Sputnik pre 4 minutajoš 56 povezanih
Bajramska hutba Predsjednika Mešihata

Bajramska hutba Predsjednika Mešihata

IndeksOnline pre 12 satijoš 20 povezanih
Srbija večeras protiv Engleske bez Tadića

Srbija večeras protiv Engleske bez Tadića

Radio 021 pre 45 minutajoš 56 povezanih