Povezane vesti

Samo da mi bog čuva decu: Potresne reči oca pred pogibiju sina (18) u Velikom Gradištu, ubio ga pijani vozač (20) BMW-a

Samo da mi bog čuva decu: Potresne reči oca pred pogibiju sina (18) u Velikom Gradištu, ubio ga pijani vozač (20) BMW-a

Kurir 15.03.2022
Stravična nesreća koja se dogodila u subotu dva sata iza ponoći na putu u blizini sela Kumane prema Velikom Gradištu u kojoj je poginuo L.R. (18) vozeći skuter, na koga je u alkoholisanom stanju naleteo BMW-om M.S. (20) iz sela Kisiljeva, potresla… »
Vozač BMW smrti iza rešetaka: Pijanom mladiću koji je usmrtio tinejdžera (18) određen pritvor!

Vozač BMW smrti iza rešetaka: Pijanom mladiću koji je usmrtio tinejdžera (18) određen pritvor!

Kurir 15.03.2022
Vozaču "BMW" M.S. (20), osumnjičenom za izazivanje teške nesreće u kojoj je poginuo motociklista L.R. iz Velikog Gradišta, posle saslušanja pred Višim tužilaštvom u Požarevcu, određen je pritvor do 30 dana. Podsetimo, stravična nesreća… »
"Otac je izgubio sina, braća su izgubila brata": Meštani Velikog Gradišta tuguju za stradalim tinejdžerom: Ovo je još…

"Otac je izgubio sina, braća su izgubila brata": Meštani Velikog Gradišta tuguju za stradalim tinejdžerom: Ovo je još…

Blic 14.03.2022
"Izgubio je sina, braća su izgubila brata, a znate zbog čega, jer je kod nas tako da se detetu kupu što brži, što bolji auto, "ja nisam imao, al moje dete će da ima"... I kad se ovako nešto desi, ko je kriv?" Veliko Gradište je pre dva dana… »

Vesti dana »