Povezane vesti

Ziđin: Pretučen radnik obezbeđenja

Ziđin: Pretučen radnik obezbeđenja

RTS 15.03.2022
Kompanija "Srbija Ziđin koper" saopštila je da je pretučen radnik agencije "Ineks plus" koja obezbeđuje objekte Ziđina. Kompanija najoštrije osuđuje bilo kakav vid nasilja i poziva sve relevantne državne institucije da suzbiju zločin i krađe… »
Pretučen radnik obezbeđenja u Ziđinu: Tukli ga kradljivci bakra UZNEMIRUJUĆE

Pretučen radnik obezbeđenja u Ziđinu: Tukli ga kradljivci bakra UZNEMIRUJUĆE

Nova 15.03.2022
S. S. (49), radnik "Ineks plusa", firme zadužene za obezbeđivanje imovine kompanije "Ziđin", pretučen je sinoć oko 23 sata kod kriveljske flotacije dok je bio u redovnoj patroli. Kako se navodi u saopštenju kompanije iz obližnje šume izašlo je… »
Petorica me šutirala, boli me sve živo, primam infuziju: Unakažen radnik borskog "Ziđina" kolegama opisao torturu koju je…

Petorica me šutirala, boli me sve živo, primam infuziju: Unakažen radnik borskog "Ziđina" kolegama opisao torturu koju je…

Kurir 15.03.2022
Saša S. (49) koji radi u krugu kompanije "Zđin Copper" napadnut je preksinoć dok je bio u redovnoj kontroli i obilasku firme. Saša S. (49) radnik obezbeđenja "Ineks-plus" brutalno je pretučen preksinoć u Bor, kada su ga maskirani napadači napali… »
Prebijen radnik u kompaniji Srbija Ziđin, onesvestio se od siline udarca

Prebijen radnik u kompaniji Srbija Ziđin, onesvestio se od siline udarca

Euronews 15.03.2022
Kompanija Srbija Ziđin koper saopštila je danas da su kradljivci sekundarnog bakra brutalno pretukli radnika agencije "Ineks plus" koja obezbeđuje objekte Ziđina. Navodi se da je oko 23 časa sinoć kod kriveljske flotacije napadnut i brutalno… »
Pretučen radnik obezbeđenja u Ziđinu

Pretučen radnik obezbeđenja u Ziđinu

Novi magazin 15.03.2022
Radnik firme Ineks-plus (S.S.) zadužen za obezbeđenje kod kriveljske flotacije u kompaniji Ziđin u Boru, sinoć je napadnut i brutalno pretučen, saopštio je Ziđin Srbija. On je bio u redovnoj patroli kada se napad dogodio, a zašto je do toga došlo… »
Pretučen radnik obezbeđenja u Ziđinu

Pretučen radnik obezbeđenja u Ziđinu

N1 Info 15.03.2022
Radnik firme Ineks-plus (S.S.) zadužen za obezbeđenje kod kriveljske flotacije u kompaniji Ziđin u Boru, sinoć je napadnut i brutalno pretučen, saopštio je Ziđin Srbija. On je bio u redovnoj patroli kada se napad dogodio, a zašto je do toga došlo… »
Istrčali iz šume S fantomkama na glavama i odmah krenuli u napad: Radnik obezbeđenja "Zijin Coper" brutalno pretučen…

Istrčali iz šume S fantomkama na glavama i odmah krenuli u napad: Radnik obezbeđenja "Zijin Coper" brutalno pretučen…

Blic 15.03.2022
S. S, radnik kompanije "Zijin Copper" pretučen je sinoć kod kriveljske flotacije. Motiv napada još nije poznat, sumnja se da su napadači spremali krađu na toj lokaciji i da se S. S. našao "u pogrešno vreme, na pogrešnom mestu". - Motiv napada na… »

Vesti dana »