Povezane vesti

"Verujemo u jednu igru": Počinje 19. Beogradski festival igre, a u našu prestonicu stiže oko 150 igrača iz celog sveta

"Verujemo u jednu igru": Počinje 19. Beogradski festival igre, a u našu prestonicu stiže oko 150 igrača iz celog sveta

Blic 15.03.2022
Beogradski festival igre počinje sutra, a ovogodišnji 19. festival otvoriće trupa Alonzo King Lines Balet iz San Franciska koji će nastupati u Operi i teatru Madlenianium. Dobrodošlicu gostima iz San Franciska poželeo je i zamenik gradonačelnika… »
19. Beogradski festival igre počinje sutra: Aja Jung i Goran Vesić obratili se novinarima i otkrili kakav spektakl nas…

19. Beogradski festival igre počinje sutra: Aja Jung i Goran Vesić obratili se novinarima i otkrili kakav spektakl nas…

Kurir 15.03.2022
Beogradski festival igre ove godine slavi 19. godinu svog postojanja, a nakon dve godine brobe protiv korona virusa, festival će napokon biti održan u normalnim uslovima uz slogan "Verujemo u jednu igru". Danas je u Nacionalnoj fondaciji za igru… »
Jair Vardi: Beogradski festival igre jedan od najboljih u Evropi

Jair Vardi: Beogradski festival igre jedan od najboljih u Evropi

N1 Info 15.03.2022
Beogradski festival igre jedan je od najboljih festivala igre u Evropi, a znam ih sve, rekao je danas u Beogradu izraelski koreograf Jair Vardi. „Pre 46 godina sam prvi put u Beogradu, nastupao sam, to je bilo davno, sada sam jako srećan da sam opet… »
Izraelski umetnik Jair Vardi u Madlenianumu otvara 19. Beogradski festival igre

Izraelski umetnik Jair Vardi u Madlenianumu otvara 19. Beogradski festival igre

Danas 15.03.2022
U Operi i teatru Madlenianum sutra počinje 19. Beogradski festival igre dugočekivanim nastupom Lajns baleta Alonza Kinga iz San Franciska. Ovogodišnji Festival, posle dve sezone pandemijskog odlaganja, otvoriće specijalni gost, izraelski umetnik –… »
Trupa „Lines ballet“ stigla u Beograd: Jedva čekamo da otvorimo Festival igre

Trupa „Lines ballet“ stigla u Beograd: Jedva čekamo da otvorimo Festival igre

Nova 15.03.2022
Beogradski festival igre otvoriće sutra, 16. marta u 20 časova u Madlenianumu trupa slavnog Alonza Kinga "Lines ballet" čiji igrači su stigli u Beograd, a ekipa "Nove" bila je na druženju koje je upriličeno sinoć. Nasmejani i uzbuđeni igrači su… »

Vesti dana »