Povezane vesti
Šok svedočenje! Visoki kineski diplomata rešio da progovori - "Pokušali bismo da zaustavimo vladimira Putina, ali..."
Mondo 16.03.2022
"U Ukrajini je bilo više od 6.000 kineskih državljana. Kina je najveći trgovinski partner i Rusije i Ukrajine, te najveći uvoznik sirove nafte i prirodnog gasa u svetu." "U Ukrajini je bilo više od 6.000 kineskih državljana. Kina je najveći trgovinski… »
Kineski ambasador u SAD: Nismo znali za planove Rusije
Danas 16.03.2022
Kineski ambasador u Sjedinjenim Američkim Državama Ćin Gang u poruci za Vašington post, naveo je da njegova vlada “nije znala ništa o ruskim planovima“ o invaziji na Ukrajinu) te da bi pokušala da zaustavi Kremlj u tom pokušaju da jee znala bilo šta o… »
Kineski ambasador u SAD: Da smo znali, pokušali bismo da sprečimo rat u Ukrajini
Euronews 16.03.2022
Kineski ambasador u SAD Ćin Gang izjavio je da kineska vlada nije znala da će doći do rata u Ukrajini. "Tvrdnje da je Kina znala, pristala ili prećutno podržavala ovaj rat su čista dezinformacija. Sve ove tvrdnje služe samo u svrhu prebacivanja krivice… »
Vesti dana »
Temperature i do 33 stepena: Izdat meteoalarm u ovim delovima Srbije
Pravda pre 1 satjoš 25 povezanih
Đedović Handanović: Jednostavnije i brže podnošenje zahteva za status energetski ugroženog
Nova ekonomija pre 9 minutajoš 16 povezanih
OTKRIVAMO Ko je tužilac koji vodi slučaj ubistva na Senjaku i šta se krije iza "greške" da je Veselin Milić kao osumnjičeni pomagač, zapravo - namamio žrtvu
Nova pre 3 satajoš 7 povezanih
Pogledajte kako je izgledao napad huligana na igrače u Kragujevcu
Sport klub pre 9 minutajoš 24 povezane




