Povezane vesti
Komercijalna banka od maja menja ime
Kamatica 16.03.2022
Snažan rast iznad svih predviđanja i planova, i u svim ključnim segmentima – skok aktive za 250 miliona evra, odnosno za šest odsto, kreditne aktivnosti za 171 milion evra, što iznosi 11 procenta i depozita u iznosu od 239 miliona evra ili sedam odsto –… »
Komercijalna banka predstavila poslovne rezultate za 2021.
Bonitet 16.03.2022
Komercijalna banka je u prvoj godini integracije sa NLB Bankom ostvarila dobit, koja nakon oporezivanja iznosi 31 milion evra, i predstavlja skok od 44 posto u odnosu na prethodnu 2020. godinu saopšteno je iz ove banke. Snažan rast iznad svih predviđanja… »
Vesti dana »

Rektorski kolegijum traži istragu policijske brutalnosti, MUP ističe transparentnost i odgovornost
Naslovi.ai pre 5 satijoš 28 povezanih

Završen protest ispred Palate pravde u Novom Sadu: Okupljeni tražili puštanje na slobodu uhapšenih, uhapšen poslanik PSG, blokada najavljena i za sutra (foto, video)
Blic pre 1 satjoš 52 povezane

Pričali da Luka Dončić ne može: Pojavio se nedelju dana pred Eurobasket i izdominirao
Mondo pre 21 minutajoš 31 povezana

Pregovori u Vašingtonu i telefonski razgovori Trampa, Putina i Zelenskog o miru i bezbednosnim garancijama
Naslovi.ai pre 2 minutajoš 334 povezane

Ilić: Neka MUP objavi snimak na kom se vidi policijsko postupanje prema Nikolini i ostalim uhapšenima
Novi magazin pre 3 satajoš 38 povezanih