Povezane vesti
Veselinović: Jedan od najvažnijih zadataka revizija i raskidanje štetnih ugovora
Novi magazin 16.03.2022
Kandidat koalicije "Moramo" za gradonačelnika Beograda Dobrica Veselinović izjavio je da će jedan od najvažnijih zadataka nakon smene trenutne vlasti biti revizija i raskidanje svih štetnih ugovora koji su sklopljeni. On je u današnjem saopštenju naveo… »
Najvažniji zadatak nakon smene kriminalnog režima je raskidanje štetnih ugovora
Nova 16.03.2022
Kandidat za gradonačelnika Beograda ispred koalicije MORAMO, Dobrica Veselinović, poručio je da je jedan od najvažnijih zadataka odmah nakon smene kriminalnog režima, revizija ili raskidanje svih štetnih ugovora koje je naprednjačka vlast sklopila… »
Vesti dana »

Direktor policije Vasiljević: Na skupovima protiv blokada okupilo se 126.399 ljudi, sprečeni sukobi u Čačku i Šapcu
Euronews pre 7 minutajoš 26 povezanih

Da li je Amerika ostala bez slobode govora?! Sve protiv Trampa strogo cenzurisano, vanredno stanje za prisustvo na finalu US Opena! Vlade đurović vratio pešića U realnost: Takvi izgovori nam ne trebaju!
Hot sport pre 7 minutajoš 35 povezanih

Pešić na udaru: Denverov analitičar oštro opleo po selektoru Srbije! Vlade đurović vratio Pešića u realnost: Takvi izgovori nam ne trebaju!
Hot sport pre 7 minutajoš 94 povezane